Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

18 Ocak 2018 Perşembe
Dr. Masuka İle Siyah Noktalara Son
Günümüzde birçok kişi yüzünde bulunan siyah noktalar ile savaşmaktadır.
Kategori : Duyurular
25 Aralık 2017 23:02
 
Dr. Masuka İle Siyah Noktalara Son

Günümüzde birçok kişi yüzünde bulunan siyah noktalar ile savaşmaktadır. Kötü bir görüntü sağlayan ve sağlıksız bir durum gibi gözüken bu siyah noktaların kaybolması ve temizlenmesi için birçok kişi çeşitli yolları denemektedir.

Özellikle kadınların büyük bir mesai harcadığı bu durum için üretilen Dr.Masuka siyah nokta temizleyici krem ile birçok kişi maskeler ile burun etrafındaki siyah noktalardan kurtulmaktadır.

Burnun Etrafındaki Siyah Noktalar

Hava kirliliği, makyaj kalıntıları ya da burnun sürekli olarak tozlu ortamda durması gibi birçok sebep nedeni ile burunda siyah noktalar belirebilir. Siyah noktalar vücut üzerinde en çok burun ve etrafında meydana gelir. Böyle durumlarda cilt temizliğinin önemi çok fazladır. Cildin muhakkak günde en az iki kez sabunlanması gerekmektedir. Ancak yine de baş gösterebilen siyah noktaların geçmesi için de dr.masuka siyah nokta geçirici kremlerin yardımına başvurulabilir.

Kullanımı Nasıldır?

Öncelikle bu ürünü kullanmadan önce dikkat edilmesi gereken şey uygulanacak olan bölgenin temiz olup olmamasıdır. Bölgenin yumuşak olması için losyon da sürülebilir. Yeteri kadar sürülen dr.Masuka maskesi 20 dakika kadar beklendikten sonra çıkarılmalıdır. İlaç olarak değerlendirilmeyen bu ürün sayesinde sizler de siyah noktalardan kurtulabilmektesiniz. Birçok yerde satışı bulunan bu ürün hasta olan kişiler için tavsiye edilmez. Bunun dışında olan herkes bu ürünü gönül rahatlığı ile kullanabilmektedir. Bu ürün ile sıcak su kullanılmamalıdır. Mümkünse ılık ya da soğuk su ile uygulanmalıdır.

Bu ürünü lisanslı olarak sadece ejzane üzerinden satın alabilirsiniz. 

Okunma : 1790
Gündem haberleri
Ereğli Belediyesinde Görev Değişimi
16 Ocak 2018 Okunma: 15765 Ulusal Haberler
Araçtan Çıkan Herkesi Şaşırttı
14 Ocak 2018 Okunma: 11082 Asayiş
Otomobil hurdaya döndü
14 Ocak 2018 Okunma: 7048 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın