Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

25 Şubat 2017 Cumartesi
En kaliteli Porselen Tamir Kiti Modellerini Dentaladres Firmasında Bulabilirsiniz
Günümüzde dolgu ve yeni protez diş yapımında porselen malzemesi yoğun olarak diş hekimleri tarafından kullanılır.
Kategori : Duyurular
24 Aralık 2016 00:51
 
En kaliteli Porselen Tamir Kiti Modellerini Dentaladres Firmasında Bulabilirsiniz

Günümüzde dolgu ve yeni protez diş yapımında porselen malzemesi yoğun olarak diş hekimleri tarafından kullanılır. Zamanla aşınan veya yapısı bozulan porselen protez dişler için özel olarak geliştirilen porselen tamir kiti ürünlerinin farklı modellerini tercih edebilirsiniz.

Porselen Tamir Seti ve Porselen Tamir Kiti Modelleri

Ultradent kompozit tamir kiti ile hassas yapıda olan tüm metal ve porselen protez ürünlerini kolayca tamir edebilirsiniz. Metal ve porselen protez ürünlerini tamir etmek için farklı uç seçeneklerine sahiptir. Ürün seti içerisinde, 1×1,2 mI etc şırınga ve 1×1,2 ml silha şırınga bulunur.

Angelus marka tamir kitini ağız içinde yapılması gereken tamir işlerinde kullanabilirsiniz. İçeriğinde; etchantv 0,5 gr, Silano 2mL, Opak B 0.5 0,5 gr ve Opak A3 0,5 gr bulunur.

Clearfil universal tamir kitidir. Porselen yapıdaki dişlerde meydana gelen tüm kırıkları hızlı bir şekilde temizlemeniz sağlar. Tamiri mümkün olan porselen protezlerin tamiri için idealdir. Kompozit porselen protezlerde bile tamir işlemi kolaylıkla gerçekleştirilebilir. Porselen tamir seti ile bonding işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz. Set İçerisinde beş bileşen bulunur ve etkisi kanıtlanmış self-etch aksesuarlarını da bulabilirsiniz. Ayrıca set içerisinde; Clearfil SE Bond, kalaylama işlemini yerine getiren ALLOY PRIMER, silan bağlama ajanı, Clearfil ST Opaquer, % 40 fosforik asitli K-Etchant Gel ve diğer aksesuarlar bulabilirsiniz.

lvoclar Vivadent porselen kitinde aradığınız tüm özellikleri bulabilirsiniz. Porselen protez ve ağız içi tamir işlemlerini bu set ile yapabilmek çok kolaydır. Geniş kapsamlı aksesuarlara sahip olan bir settir. Kolay ve pratik bir şekilde uygulanabilir ve yüksek bağlanma özelliğine sahiptir. İçeriğinde; 3,5 gram 3 adet Tetric-N Ceram şırınga, 2 gram N-etch 10 adet kamülleriyle beraber, 5 gram mono bond S-5, 3 gram monopague, 6 gram heliobond, 2 adet fırça sapı, 30 adet beyaz fırça ve daha birçok aksesuar bulunur.

Bu modellerin yanı sıra daha pek çok markayı, www.dantaladres.com/Porselen-Tamir-Kiti,LA_334-2.html adresinde bulabilirsiniz. Uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri incelemek için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Okunma : 179
Foto galeri
Gündem haberleri
Görev aşkı canından etti
23 Şubat 2017 Okunma: 14765 Asayiş
Ereğli’de 3 Bayan FETÖ’den Tutuklandı
22 Şubat 2017 Okunma: 9521 Asayiş
Her şey biranda oldu
22 Şubat 2017 Okunma: 6619 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın