Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

23 Temmuz 2017 Pazar
Ereğli'nin gururu oldular
2016-2017 Eğitim yılının TEOG birinci sınavında altı temel dersten sorulan tüm soruları doğru cevaplayarak derece giren öğrenciler Ereğli’nin gururu oldular.
Kategori : Eğitim
04 Ocak 2017 19:32
 
Ereğli'nin gururu oldular

2016-2017 Eğitim yılının TEOG birinci sınavında altı temel dersten sorulan tüm soruları doğru cevaplayarak derece giren öğrenciler Ereğli’nin gururu oldular.

İlçe Milli Eğitim Müdürü İradet Genç, TEOG sınavında birinci olan öğrencilerimiz ile okul idarecilerini makamında kabul etti.

Öğrenci ve okul idarecileri ile birlikte Kaymakam Ömer Lütfi Yaran da TEOG sınavında başarılı olan öğrencilerimizi tebrik etmek için İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne geldi.

Kaymakam Ömer Lütfi Yaran; “Öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi, idarecilerimizi başarılarından dolayı tebrik ederek, başarılarınızın devamını dilerim” dedi.

Ereğli’nin gururu olan Zeynep Sude Başkaya (Gülbahçe İMKB İmam Hatip Ortaokulu), Ayşe Payas (Sümer Ortaokulu), Halime Hale Gökcan (Feriha Ferhat Ortaokulu) ve Emre Aakman (TED Ortaokulu) tüm soruları doğru cevaplandırarak birinci oldular ve Ereğli adına önemli bir başarıya imza attılar.

TEOG şampiyonlarını makamında kabul eden İradet Genç ise; “Böyle bir başarıyı Ereğli’ye kazandırdığınız için öncelikle tebrik ediyorum. Sınavlarda büyük başarı elde etmelerini, öğretmenlerimizin özverili yaklaşımlarına ve öğrencilerimizin azimle, canla başla ve inanarak çalışmalarına borçluyuz ve öğrencilerimizin göstermiş olduğu bu üstün başarıyla, ilçemizi ve bizleri çok mutlu etmiştir” dedi.

Genç; sınavda büyük başarı gösteren öğrencileri çeyrek altınla ödüllendirdi.

Okunma : 8030
Foto galeri
Közde Piliç
AYD HABER İÇİ SAĞ
Gündem haberleri
Ereğli’de Bıçaklı Kavga
19 Temmuz 2017 Okunma: 10574 Asayiş
Sular Ne Zaman Gelecek?
19 Temmuz 2017 Okunma: 9890 Gündem
KOSKİ Çalışmalarını Tamamladı
19 Temmuz 2017 Okunma: 9021 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın