Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

22 Mart 2018 Perşembe
Bahadır Yenişehirlioğlu Ereğli’de; Tahsin Paşa’yı Sevdi
Ereğli Kaymakamlığı bünyesinde düzenlenen, "Ereğli Gençliği Okuyor" projesi kapsamında Ereğli’ye konuk olan Bahadır Yenişehirlioğlu, büyük ilgi gördü.
Kategori : Gündem
12 Ocak 2018 19:09
 
Bahadır Yenişehirlioğlu Ereğli’de; Tahsin Paşa’yı Sevdi

Ereğli Kaymakamlığı bünyesinde düzenlenen, "Ereğli Gençliği Okuyor" projesi kapsamında Ereğli’ye konuk olan Bahadır Yenişehirlioğlu, büyük ilgi gördü.

Ereğli Kaymakamı Sayın Ömer Lütfi Yaran’ın destek ve himayeleri ile başlatılan, Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Ereğli Polis Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile Ereğli Gençlik Merkezi Müdürlüğü tarafından organize edilen "Ereğli Gençliği Okuyor" projesi kapsamında, bugün başlayan ve 3 gün devam edecek olan etkinliklerin ilk gününde konuk olan Yazar Bahadır Yenişehirlioğlu yoğun ilgi gördü.

Park Site AVM’de gerçekleştirilen programa Ereğli Kaymakamı Ömer Lütfi Yaran, AK Parti İlçe Başkan Vekili Zübeyir Dursun, Milli Eğitim Müdürü İradet Genç, Ereğli Emniyet Müdür Vekili Necdet Ercan, Ereğli POMEM Müdürü Ali Kurbi, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Cumali Özince, Ereğli Gençlik Merkezi Müdürü Harun Aydın, Ereğli İŞKUR Müdürü Sait Eker, Ereğli KYK Müdürü Recep Yılmaz, Ereğli Müftüsü Celal Malkoç, Sosyal Hizmetler Ereğli İlçe Müdürü Osman Tezcan, Halkapınar İlçe Milli Eğitim Müdürü Saffet Çağlar, daire amirleri, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler ile çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Programda açılış konuşmasını yapan Kaymakam Yaran; “Türkiye’nin en önemli sıkıntısı okumamaktır. Satılan kitapların sayısından da bunu görebiliyoruz. Düşünen bir toplum için okumak ve okuma alışkanlığını geliştirmek istiyoruz. Bu kapsamda düzenlediğimiz bu programda da gençlerimizin okuyan bir nesil olmasını diliyorum” dedi.

Kaymakam Ömer Lütfi Yaran’ın konuşmasının ardından sahne alan TRT’nin sevilen programı Payitaht Abdülhamid dizisinin Tahsin Paşası, Usta Yazar Sayın Bahadır Yenişehirlioğlu, dinleyicileriyle uzun bir sohbet gerçekleştirdi.

Yoğun ilgi gören sohbetin ardından Kaymakam Yaran, Bahadır Yenişehirlioğlu’na plaket takdiminde bulundu.

 

Okunma : 3635
Foto galeri
AYD HABER İÇİ SAĞ
Gündem haberleri
İvriz Barajında Can Pazarı
18 Mart 2018 Okunma: 16436 Asayiş
Askerler Afrin’de duvara bakın ne yazdılar?
18 Mart 2018 Okunma: 9659 Gündem
Dayı Yeğen Kavgası Kanlı Bitti
20 Mart 2018 Okunma: 8866 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın