Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

24 Şubat 2017 Cuma
Gazeteciler günü kutlu olsun
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, gece gündüz demeden fedakârca çalışan gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.
Kategori : Gündem
09 Ocak 2017 17:58
 
Gazeteciler günü kutlu olsun

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, gece gündüz demeden fedakârca çalışan gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek’in 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yayımladığı mesajı şöyle: “Basının, eksiksiz ve objektif bir haber anlayışı ile halkın düşüncelerini, eleştirilerini en güçlü şekilde önce yerel yöneticilere, oradan da ülkeyi yönetenlere aktarmada ve demokrasinin önünü açmada çok önemli bir işlevi vardır.

Teknolojinin ilerlemesiyle daha fazla alanda faaliyet göstererek insanlara en hızlı şekilde bilgi aktarımı sağlayan basın-yayın kuruluşlarımızın, tarafsızlık ve güven ilkesini ön planda tutarak sağduyulu yayınları ile ülkemizin geleceğine sağladığı katkının, Türkiye’nin son yıllardaki gelişim, değişim ve ilerlemesiyle doğru orantılı olarak büyüyerek devam etmesi en büyük temennimizdir. 15 Temmuz hain darbe girişiminde millet sokağa inerken Konya basını ve ülkemiz basını dik durmuş ve bu duruşunu sürdürmüştür" dedi.

Akyürek, mesajını; "Dört bir taraftan saldıran, birleşerek hareket eden bütün şer güçlere karşı dayanışmayı, birlikteliği devam ettirmemiz büyük önem taşıyor. Konya’mız her alanda belli bir mesafe alırken, bunun basın-yayın alanında da aynen gerçekleştiğini görüyoruz. Konya’mızın tanıtımında, gelişiminde rol oynayan tüm basın mensuplarımıza, gazete, televizyon, radyo, internet sitesi, ajans temsilcisi arkadaşlarımıza, şehrimiz, ülkemiz ve tüm insanımız adına teşekkür ediyoruz. Kamuoyunu aydınlatmak için her ortamda, sorumluluk duygusu içinde, toplumu haberdar etme adına görevlerini yerine getiren; medyamızın her kolunda fedakârca çalışan herkesin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik ederim”şeklinde bitirdi.

Okunma : 919
Foto galeri
SIKMA VE GÖZLEME
Gündem haberleri
Görev aşkı canından etti
23 Şubat 2017 Okunma: 12106 Asayiş
Ereğli’de 3 Bayan FETÖ’den Tutuklandı
22 Şubat 2017 Okunma: 8572 Asayiş
Her şey biranda oldu
22 Şubat 2017 Okunma: 6367 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın