Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

19 Mart 2018 Pazartesi
Hastane Çıkışı
Doğum sonrasında bebekler için gerekli olan kıyafetler hastane çıkışı setleri içerisinde yer almaktadır.
Kategori : Sağlık
18 Şubat 2018 20:04
 
Hastane Çıkışı

Doğum sonrasında bebekler için gerekli olan kıyafetler hastane çıkışı setleri içerisinde yer almaktadır. Atlet, külot, zıbın, patik, çorap, üst giyim ve alt giyim ürünleri aynı set içerisinde satışa sunulmaktadır. Farklı markaların setleri arasından seçim yapmak isteyenler site üzerinden yapacakları inceleme sayesinde daha fazla ürüne ulaşabilirler. Bebeğiniz için güvenle kullanacağınız ürün seçenekleri site üzerinden satışa sunulmaktadır.

Kız veya erkek bebekler için hazırlanmış olan hastane çıkışı setleri farklı renk ve desen seçeneklerine sahiptir. Seçmiş olduğunuz setler içerisinde bulunan ürünler hastane çıkışında bebeğiniz için ihtiyaç duyacağınız kıyafet seçeneklerini bir arada satın alma imkanı sağlamaktadır. Her ürün için bebeklerin kullanımına uygun malzemeler kullanılmaktadır. Bu sayede sorunsuz kullanacağınız ürünlere ulaşmanız sağlanmaktadır.

Bebek Hastane Çıkış Setleri

Her setin içeriği değişmektedir. Kullanıcılar farklı seçenekleri değerlendirmek istediklerinde en uygun seçeneklere site üzerinden ulaşabilirler. Kız ve erkek bebeklerde farklı renk seçenekleri üzerinden seçim yapılabilir. Modellerde kullanılan karakter ve desen seçenekleri değişmektedir. Güvenli alışveriş seçeneği www.welcomebaby.com.tr adresi üzerinden daha fazla ürüne ulaşma imkanı sağlamaktadır.

Okunma : 642
Gündem haberleri
İvriz Barajında Can Pazarı
18 Mart 2018 Okunma: 12517 Asayiş
15 Yaşındaki Kızdan Haber Alınamıyor
16 Mart 2018 Okunma: 11040 Asayiş
Dün kaybolan kızlar bakın nerede bulundu?
17 Mart 2018 Okunma: 8309 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın