Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

18 Mart 2018 Pazar
AK Parti Ereğli Basınıyla Buluştu
Göreve yeni başlayan Kadir Düzen başkanlığındaki AK Parti İlçe Teşkilatı, Ereğli basınıyla kahvaltıda bir araya geldi.
Kategori : Siyaset
30 Aralık 2017 12:40
 
AK Parti Ereğli Basınıyla Buluştu

Göreve yeni başlayan Kadir Düzen başkanlığındaki AK Parti İlçe Teşkilatı, Ereğli basınıyla kahvaltıda bir araya geldi.

AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Abdülkadir Düzen, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Ereğli’de görev yapan İnternet Gazetesi, Gazete, Radyo ve Televizyon Kuruluşlarının temsilcileri ile kahvaltı programında bir araya gelerek hem tanışma hem de gündemi değerlendirme toplantısı yaptı.

Yeni bir teşkilatız, daha doğrusu yeni yapılanmış olan bir teşkilatız” diyen Başkan Kadir Düzen; “Yeni yapılanma ile ilk olarak basınımızla bir araya gelmeyi uygun gördük. Bizim bundan sonra en çok ihtiyacımız olan şey birlik ve beraberliğimizdir. Bir ve beraber olamazsak kişisel olarak Ereğli’ye ve memlekete katabileceğimiz şeyle arzu edilenlere oranla çok küçük kalır” dedi.

Başkan Kadir Düzen; “Amacımız hizmet etmek, Ereğli için yapılabilecekleri masaya yatırarak arkasına düşmek ve siyaseten yapılabilecek olanların sonuna kadar arkasına düşmek ve bunların gerçekleşmesini sağlamak. Bunun için de eski partililerimiz, diğer partililer, vatandaşlarımız ile birlik ve beraberlik içinde ortaya koyacağımız bütün projeleri, düşünce ve fikirleri değerlendirmek ve hangi işi yapabilirsek sonuna kadar takip edip gerçekleştirmektir” dedi.

 

Düzen; “Tek isteğimiz ülkemizin birlik ve beraberliğimizi korumak ve ülkemizin, şehrimizin başarı ve mutluluğunu artırmaktır. Bu vesile ile katılımlarınız için hepinize teşekkür ederim” dedi.

Göreve geldiği günden bugüne birlik ve beraberlik vurgusu ile çalışmalarına aralıksız devam eden AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Abdülkadir Düzen ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ereğli’de yayın faaliyetlerini sürdüren Gazete, Radyo ve Televizyon Kuruluşlarının temsilcileri ile bir araya geldi.

Düzenlenen kahvaltı programına Başkan Abdülkadir Düzen’in yanı sıra Medya ve Tanıtımdan Sorumlu Başkan Yardımcısı Âdem Şen, Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Zübeyir Dursun, diğer Yönetim Kurulu Üyeleri, Gençlik Kolları Başkanı Fatih Saçıkaralı, Kadın Kolları Başkanı Fazilet Özkan ve basın temsilcileri katıldı.

Okunma : 11434
Foto galeri
AYD HABER İÇİ SAĞ
Gündem haberleri
15 Yaşındaki Kızdan Haber Alınamıyor
16 Mart 2018 Okunma: 10919 Asayiş
İvriz Barajında Can Pazarı
18 Mart 2018 Okunma: 8280 Asayiş
Dün kaybolan kızlar bakın nerede bulundu?
17 Mart 2018 Okunma: 8267 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın