Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

18 Ocak 2018 Perşembe
Sorgun: Yalan ve İftiradır
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun, yaptığı yazılı açıklamada, Meral Akşener’in sözlerinin yalan ve iftira olduğunu söyledi.
Kategori : Siyaset
03 Ocak 2018 19:32
 
Sorgun: Yalan ve İftiradır

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun, yaptığı yazılı açıklamada, Meral Akşener’in sözlerinin yalan ve iftira olduğunu söyledi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun, Akşener'in "Tokat ve Konya'da silahlı eğitim kampları bulunduğu" yönündeki iddialarının gerçeği yansıtmadığını, yalan ve iftira olduğunu belirtti.

İspatlamazsa Müfteridir

Akşener'in ifadelerinin sorumsuzca atılan bir iftira olduğunun belirten Sorgun;  "Bu ülkede bakanlık yapmış, milletvekilliği yapmış bir şahsın bu derece sorumsuzca açıklama yapması kabul edilebilir bir durum değildir. İddia sahibi iddiasını ispat etmediği sürece müfteridir, iftiracıdır” dedi.

 

Sizin amacınız ne?

Ahmet Sorgun; “Huzur şehri Konya üzerinden böyle bir iddianın gündeme getirilmesi ile amaçlanan nedir? Ülkemizin ve milletimizin hassasiyetlerine dokunarak kaos ve kargaşa mı çıkarılmak istenmektedir? Milletin teveccühüyle 16 yıldır iktidarda olan AK Parti'yi seçimlerde alt edemeyenler, ülkemizin huzurunu bozmak pahasına böyle dengesiz açıklamalar yapıp, gerçek dışı iddiaları ortaya atıyorlar. Bunlar siyasi olarak milletimize söyleyecek sözü olmayanların, kifayetsiz muhterislerin hezeyanıdır. Halkımız olup biteni görmektedir. Milletimize hizmet adına ortaya bir şey koyamayan Meral Akşener, ülkemizin huzur ve sükunetini politika malzemesi yaparak gündeme gelme çabasındadır. Akşener, bu tür mesnetsiz iddialarından vazgeçip derhal Konya ve Tokat'tan ve tüm Türkiye'den özür dilemelidir" ifadelerini kullandı.

Okunma : 4660
Közde Piliç
AYD HABER İÇİ SAĞ
Gündem haberleri
Ereğli Belediyesinde Görev Değişimi
16 Ocak 2018 Okunma: 15765 Ulusal Haberler
Araçtan Çıkan Herkesi Şaşırttı
14 Ocak 2018 Okunma: 11082 Asayiş
Otomobil hurdaya döndü
14 Ocak 2018 Okunma: 7048 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın