Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

10 Ağustos 2020 Pazartesi
Özgün ve güvenilir van haberleri için van gazetesi
Özgün ve güvenilir van haberleri için van gazetesi.
Kategori : Dünya
19 Nisan 2020 20:45
 
Özgün ve güvenilir van haberleri için van gazetesi

Özgün ve güvenilir van haberleri için van gazetesi.

Site başlangıçta yerel bir haber sitesi olarak açılmıştır. Van haber en başarılı şekilde uzun zaman liderlikle yayınlamaya devam etmiştir. Uzman kadrosuyla beraber Van’ın tüm haberlerini ayrıntılı şekilde araştıran bir sitedir. Buldukları tüm haberleri ölçüp tartmadan yayınlamama politikaları Van gazetesi gerçekten de habercilik yaptığının kanıtıdır. Haber değeri taşımayan olayların sadece daha fazla haber paylaşayım mantığıyla bu olayları paylaşmış sitelerden olmadığını gönül rahatlığıyla söylenebilir. Tek amaçları kaliteli haberlerle insanları aydınlatmak olan vangazetesi.com sitesi bu amacını gerçekleştiriyor.

   Yerel kaynaklı Van haber yerel haberlerine ek olarak diğer haberleri de eklemeye başladı. Uzman olan kadrosuna diğer konular da uzman olan kişileri ekleyip genişletti. Çalışma ekibini arttırıp Türkiye ve Dünya’dan haberleri sizlerin okuması için sitesinde paylaşmaya başladı. Son çalışmalar doğrultusunda yerelliği her ne kadar devam etse de çok daha farklı kitlelere ulaşmaya başladı.

    Türkiye ve Dünya’da ki gelişmelerin, son dakika haberlerin öncüsü haline gelmeye başladı. Van gazetesi sitesi artık uluslararası haberleri objektif şekilde yapıp siz değerli okuyucuların hizmetine sunmaktadır. Dünya her saniye yaşanan gerilimi ve ülkemizin attığı adımları ayrıntılı şekilde analiz edip bu analizleri haber sitesi aracılığıyla sizlere aktarmak istiyor.

    Magazin kategorisi olan sitede Türkiye’deki ünlü kişilerin son çıkardığı albümden yaptıkları evliliklere kadar birçok farklı konuda magazinsel bilgi bulmak mevcuttur. Magazini sadece Türkiye ile sınırlı tutmayan Van haber Dünya genelinde herkesin merak ettiği kişilerin yaptıklarını da gene bu kategori başlığı altında sizlerin okumasına sunuyor. Modanın takibini; en son trendlerin neler olduğunu, kimlerin bu trendlere uyduklarını ve gelecek trendlerin neler olabileceğini gene bu site üzerinden öğrenebilirsiniz.

   Spor kategorisinde Van haberöncelikle kendi ilinin spor etkinlerini yayınlarken daha sonraki süreçte Türkiye ve Dünya genelinde spor aktivitelerinin neredeyse tamamını haberleştirmeye başlamıştır. Sporları branş branş ayırıp her branşı özel olarak ayrıntılı araştıran site bu branşlarda ki müsabakalar hakkında da bilgi veriyor. Dünya geneli yapılan spor müsabakalarının görüntüleriyle birlikte merak edilen anlarını haberleştirip gene bu kategori altında paylaşmaktadır.

 

Okunma : 15349
AYD HABER İÇİ SAĞ
zafer eğitim
Gündem haberleri
Ereğli Halkapınar yolunda bir anda yollarına çıktı
06 Ağustos 2020 Okunma: 14524 Gündem
Oymalı (Gicen-Gecen) Köyü
09 Ağustos 2020 Okunma: 14412 Kültür Sanat
Belediye 00:15’de anons yaptı: Ereğli’de bir kişi kayıp
06 Ağustos 2020 Okunma: 11313 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın