Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

28 Ekim 2020 Çarşamba
Binomo ticaret platformu incelemesi
Binomo size en iyi kalitede ticaret hizmeti ve bunun yanında destek sunan bir platformdur.
Kategori : Duyurular
14 Ekim 2020 16:02
 
Binomo ticaret platformu incelemesi

Binomo size en iyi kalitede ticaret hizmeti ve bunun yanında destek sunan bir platformdur. Binomo giriş (https://binomo.com/) sayfasından bu platforma ulaşabilir, online bir şekilde ticaret yapabilirsiniz. Bu platform sayesinde kendinize ek gelir elde edebilir, gerçek zamanlı piyasalarda ticaret işlemlerinizi hızlı, güvenilir ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Binomo ticareti nedir?

Binomo, kullanışlı, sürekliliği olan bir online ticaret platformudur. Kullanıcılarına en iyi kalitede ticaret servisi sunmaktadır. Binomo platformunda emtialar, para birimleri ve kripto paraların ticaretini yapabilirsiniz. Ticarete başlamak için öncelikle Binomo’nun internet sitesine girmeniz gerekli. Ardından e-posta adresinizi girip bir parola belirlemeniz gerekmektedir. E-posta ve parola kısmını doldurduktan sonra para birimini seçmeniz gerekiyor. Sonrasında Müşteri Sözleşmesi ve Gizlilik Politikasını okuyup, onaylayıp, yetişkin olduğunuzu doğrulayıp “Hesap Oluştur” demeniz yeterli.

Binomo Türkiye yorumları

Binomo’yu kullanan ve deneyimlemiş olan müşterilerin yorumlarını da YouTube gibi sosal medyada yaygın olarak görülüyor. Binomo müşterisi Baha Mustafa Kartal, Binomo’nun harika bir platform olduğunu ve yatırımlarında kazandığını dile getirmiş. Binomo müşterisi olan Ersin Uslu, Binomo’dan para çekme talebinde bulunduktan 15 dakika sonra parasının yattığını ve memnun olduğunu ifade etmiş. YouTube videosunun altına gelen paranın gerçekten çekilip çekilmediğini soran insanları bilgilendirmek için yorum atan Kaan Düzen, demo hesabından sonra gerçek hesabıyla işlem yaptığını, gerçek hesap açıp işlemler yaptıktan sonra parasını çekebildiğini ve memnun kaldığını not düşmüş. Rem De isimli sosyal medya kullancısının en güvenilir platform sizce hangisi? sorusuna cevap olarak Berat Emir Özdemir; “Binomo” yanıtı vermiş. Soner Aymaz isimli kullanıcı da Binomo Türkiye videosuna 5 aydır Binomo kullandığını ve platformun çok güzel olduğu yorumunu yapmış. Bu yorumlar referans alınarak, platformdan memnun kalan kişi sayısının da az olmadığını söyleyebiliriz.

Binomo güvenilir mi?

Binomo haram mı, Binomo helal mi sorularının yanıtını da aslında Binomo nasıl bir platform diye düşüberek verebiliriz. Kesin olarak Binomo helal veya Binomo haramı demek yanlış olur. Çünkü Binomo size ticaret yapma imkanı sunmakta. Binomo yoruma açık bir platform olmakla birlikte, yapılan ticaret güncel piyasa değerleri üzerinden yapılmakta ve yatırım olarak adlandırılmaktadır. Binomo güvenilir mi sorusuna cevap olarak Binomo 2018 den beri Uluslararası Finans Komisyonu’nun Kategori A üyesi olmasını söyleyebiliriz. A kategori üyesi Binomo, herhangi bir uyuşmazlık veya anlaşmazlıkta müşterilere koruma garanti etmektedir. Bu hususta Binomo dolandırıcılığı diye bir konu söz konusu olmamakta. Binomo şikayet konusunda da müşterilerine support@binomo.com adresiyle iletişim kurmaları gerektiğini belirtmektedir. Eğer herhangi bir sonuca varılamazsa ya da cevaptan memnun kalınmadığı durumlarda, Binomo email adresi olan complaints@binomo.com a, Anlaşmazlık Çözümü Departmanı’na sorunun iletilmesi gerekmekte. Herhangi bir olumsuzlukta müşteri memnuniyeti için gerekli adımlar atılmış görünüyor.

Hesap Türleri

Binomo’nun Demo (ücretsiz), standart, altın ve VIP olmak üzere toplamda 4 adet hesap türü bulunmaktadır. Her hesap türünün para yatırma bonusu, karlılık yüzdesi gibi farklı özellikleri mevcuttur. Demo Hesap Üye olduğunuz zaman aktif olur. Hesabınıza otomatik olarak eklenecek olan 1.000 $ ile gerçek piyasada sanal işlemler yapabilirsiniz. Bu işlemler sizin Binomo’daki gerçek bakiyenizden değil sanal bakiyenizden gerçekleşir. Buradaki amaç platformdaki tecrübenizi arttırmaktır. Standart Hesap Toplam 40+ varlığa sahip olabilirsiniz, ödeme servisine para çekme talebi gönderdikten sonra 3 gün içerisinde geri dönüş alabilirsiniz. Yanı sıra %100’e varan para yatırma bonusu ve %85’e kadar karlılık oranı yakalayabilirsiniz. Altın Hesap Toplam 50+ varlığa sahip olabilirsiniz, ödeme servisine para çekme talebini gönderdikten sonra 24 saatte geri dönüş alabilirsiniz . Ancak bazı para çekme yöntemleri yine de 3 güne kadar sürebilir. Yüzde 150’ye varan para yatırma bonusu ve yüzde 90’a kadar karlılık imkanı bulunuyor. Eksi işlem yapılması durumunda her Pazartesi yatırımın yüzde 5’ini iade alabilirsiniz. Ayrıca, kişisel yönetici, sigorta ve happy hour gibi ayrıcalıklardan yararlabilirsiniz. VIP Hesap Toplam 60+ varlığa sahip olma imkanı sunan VIP hesap, para çekme başvurunuzdan 4 saat sonra geri dönüş almanızı sağlıyor. Ancak bazı para çekme yöntemleri yine de 3 güne kadar sürebilir. Yüzde 200’e varan para yatırma bonusu ve yüzde 90’a varan karlılık oranına sahip olabilirsiniz. Yüzde 10’a kadar olan para iadesi oranının yanı sıra, VIP turnuvalara katılma, sigorta, happy hour, kişisel yönetici, yatırım miktarına bağlı olarak hediyeler ve VIP yöneticisinin önereceği risksiz işlemlere erişim sağlayabilirsiniz.

Demo hesabın artıları

Binomo’nun sunduğu bir ayrıcalık olan demo hesap ile Binomo’da işlem yaparak kendi becerilerinizi geliştirebilmeniz mümkün. Demo hesabınızda kendinizi hazırladıktan sonra istediğiniz zaman kendi hesabınıza geçip gerçek işlemler yapmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca demo hesap ile Binomo’daki turnuvalara erişiminiz de mümkün.

Binomo nasıl kullanılır?

Öncelikle, Binomo nasıl oynanır diye değil, Binomo nasıl kullanılır diye bir ayrım yapmamız gerekiyor. Ülkemizde sıkça kullanılan bir tabir olan “oynamak” kelimesi kulağa Binomo hakkında bir oyunmuş gibi gelebilir. Ancak Binomo, ciddi bir yatırımcı, tüccar platformu olarak size kendini tanıtıyor. Bu platformda hesap açıp para yatırarak işlem yapmaya başlıyorsunuz. Binomo’yu minimum 40 TL bakiye ile kullanmaya başlayabilirsiniz. İşlem başında düşen minimum tutar ise 4 TL olarak sabitlenmiş durumda. Peki Binomo’dan ek gelir sağlamak ? Binomo piyasayı öğrenip, strateji geliştirip, analiz edip, ticaret yapmanız için var olan bir platformdur. Binomo nedir nasıl ek gelir sağlanır diye düşünmek yerine ticari anlamda tecrübelenip, strateji uygulamanız yararınıza olacaktır.

Sermaye yatırma ve çekme

Hesabınıza sermaye yatırma işlemi için hesabınıza giriş yaptıktan sonra Kasiyer bölümüne gidin. Bu bölümde yatırmak istediğiniz tutarın ödeme yöntemini, sonrasında miktarı seçip Yatır’a tıklayın. Sermaye yatırmada Binomo bonus kodu da bulunmaktadır. Hesabınıza sermaye yatırarak, bonus kodu girerek veya sermaye yatırmama bonusu (Binomo no deposit bonus) aktive ederek bonus elde edebilirsiniz. Binomo sermayenizi çekme, nasıl yapılır sorusuna cevap olarak, Binomo sermaye çekme işlemini sizin hesabınıza sermaye yatırmak için kullandığınız kart veya kimlik bilgilerinizi kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Binomo sermaye çekimini, sermaye yatırmak için girmiş olduğunuz Kasiyer bölümünden talepte bulunarak gerçekleştirebilirsiniz. Unutulmaması gereken nokta; yatırımınızı ancak yatırdığınız yöntemle veya yöntemlerle çekilebilir. Binomo yatırımınızı çekme limiti ise günde maksimum 3.000$ / 3.000€ veya 3.000 $ değerine denk bir tutardır. İçinde bulunan haftaya göre 10.000 $ / 10.000 € veya 10.000 € değerine denk bir tutar olarak çekilebilir. Aylık Binomo withdrawal limit ise 40.000 $ / 40.000 € veya 40.000 $ değerine denk bir tutar olarak belirlenmiştir. Sermayenizi çekmeden önce bu limitleri kontrol etmeniz, sonrasında Binomo yatırımımı çekemiyorum veya Binomo yatırım çekme sorunu gibi sorunlarınızın cevabı niteliğinde olacaktır.

Eğitim

Yeni kullanıcılar için Binomo’nun internet sitesinde bulunan eğitim bölümü gayet başarılı olmuş. Bu bölümde SSS (Sıkça Sorulan Sorular) ve Terimler Sözlüğü mevcut. Binomo hakkındaki bütün bilgileri eğitim kategorisi altında detaylıca inceleyebilirsiniz. Binomo website alanında bulabileceğiniz stratejiler bölümünde başlangıç, orta ve profesyonel seviyelerde olmak üzere birçok strateji açıklaması bulunmakta. Binomo Binomo eğitimlerinin yanı sıra, 7/24 canlı destek Binomo müşteri hizmetleri ile herhangi bir sorunla karşılaştığınız zaman sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Binomo mobil

Binomo mobil uygulamasıyla size platforma kolay erişim imkanı sunmakta. İstediğiniz zaman, istediğiniz yerden mobil uygulamaya girerek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Mobil uygulama ile rahat bir şekilde işlemleriniz gerçekleştirebilir, boş vakitlerinizde yapacağınız işlemlerle ek gelirler elde edebilirsiniz.

Uygulama nasıl indirilir?

Binomo mobil uygulamasını İOS kullanıcılar için Binomo indir, android kullanıcıları için Binomo apk indir bağlantılarına tıklayarak indirebilirsiniz. Bu linki kullanarak indirme işlemine başlayabilirsiniz: https://binomo.com/tr/promo/android.

Sonuç

Binomo size güvenli işlem yapma olanağı sunuyor. Binomo ek gelir elde etmeniz için size bir platform sunmasına karşın, işlemlerin riskinin de olduğunu vurgulamak gerekiyor. Bir diğer deyişle, Binomo karlılık elde etmek açısından size bir fırsat sunuyor, ancak bu tamamen tüccarın yetenekleri ve bilgisiyle mümkün. Öte yandan, yatırım işlemlerinde tecrübesiz olan kişiler için Binomo demo hesap özelliğini ve eğitim olanaklarını sizlere sunuyor. Kaliteli brokerlık hizmeti ile başarılı ve güvenilir bir görüntü sergiliyor. Binomo’nun müşterileri için oluşturmuş olduğu hesap türleri de yaptığınız işlem hacmine göre avantajlar sağlıyor. Sonuç olarak Binomo’nun güvenilir, müşteri odaklı ve faydalı bir platform olduğunu ancak; ticaretin riskli olduğunu ve yatırımların kayıpla sonuçlanabileceğini net bir şekilde ifade etmekteyiz.

Okunma : 2727
Gündem haberleri
Lüx Ereğli’nin şoförü direksiyon başında kalp krizi geçirdi
24 Ekim 2020 Okunma: 18262 Gündem
Ya Devlet Başa Ya Kuzgun Leşe
24 Ekim 2020 Okunma: 12473 Gündem
Son Dakika: Ereğli yolunda feci kaza
24 Ekim 2020 Okunma: 11463 Ulusal Haberler
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın