Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

24 Eylül 2020 Perşembe
Büyük Zafer Kursu Ve Büyük Zafer Kişisel Gelişim Kursları
Ereğli’nin eğitim alanında marka ismi Zafer Eğitim Kurumları, Büyük Zafer Kursu Ve Büyük Zafer Kişisel Gelişim Kurslarıyla yaz aylarında da çalışmalarına devam ediyor.
Kategori : Duyurular
21 Haziran 2020 23:36
 
Büyük Zafer Kursu Ve Büyük Zafer Kişisel Gelişim Kursları

Ereğli’nin eğitim alanında marka ismi Zafer Eğitim Kurumları, Büyük Zafer Kursu Ve Büyük Zafer Kişisel Gelişim Kurslarıyla yaz aylarında da çalışmalarına devam ediyor.

Zafer Eğitim Kurumları: 20 Yıllık Geçmişten Başarılı bir geleceğe.

Büyük Zafer Eğitim kurumlarının Büyük Zafer Dershanesi ile elde ettiği 20 yıllık deneyim ve bilgi birikimi, Büyük Zafer Kursu öğrencilerinin başarılı olmaları için büyük destek veriyor. Büyük Zafer Kursu'nun merkezi sınavlara yaklaşımı, ölçme-değerlendirme alanındaki uzmanlığı ve danışman öğretmen-rehberlik birimi işbirliği ile öğrenciye tam destek olması, sürecin başarı ile sonuçlanmasına olanak tanıyor.

Çok değerli öğretmenlerle çalışan ve aynı zamanda birçoğunun da gelişmesine destek veren Büyük Zafer Kursu, yine bu öğretmenlerin katkı ve emeğiyle öğrencilerini nice Türkiye dereceleri gibi büyük başarılara taşımış ve böylece eğitim alanında bir marka olmayı başarmıştır. Günümüzde birçok doktor, yönetici, sanatçı, mühendis ve daha nice seçkin meslek grubunun başarılı yetişkinleri Büyük Zafer Eğitim Kurumları’nın mezun öğrencilerindendir. Ve ne büyük mutluluktur ki dünkü mezunlarımızın çocukları, bugün anne-babalarının oturdukları sıralarda eğitim görmeye devam etmektedir.

 

Gelişen bir toplum için eğitimin şart olduğu bilinciyle ve iyi bir gelecek için iyi bir eğitimin gerekliliğine inanarak uzman eğitim kadrosu, içeriği güçlü yayınları, ve gelişen eğitim teknolojileri ile Büyük Zafer Kursu olarak hedefimiz, öğrencilerimizi istedikleri üniversite ve bölümlere yerleştirmenin yanı sıra gelecekte söz sahibi olacak, donanımlı, üretken bireyler yetiştirmektir.

OKULA DESTEK ÇALIŞMALARI VE YKS HAZIRLIK PROGRAMI

Büyük Zafer Kursu’nda 9, 10 ve 11. sınıf öğrencilerine okula destek çalışmaları gerçekleştirilirken üniversiteye giriş sınavlarına altyapı hazırlık programı uygulanır. 12. sınıf öğrencileri ve Mezun gruplara ise YKS programıyla, üniversiteye girişte güçlü bir hazırlık programı uygulanır.

Kurucu - Hüseyin BOSTANCI

Okunma : 2694
zafer eğitim
AYD HABER İÇİ SAĞ
Gündem haberleri
Acı olay: Öğretmen canlı dersteyken kızı balkondan düşerek öldü
23 Eylül 2020 Okunma: 17644 Asayiş
Son dakika: Silahlı kavgada biri polis 6 kişi yaralandı
22 Eylül 2020 Okunma: 11750 Asayiş
Deprem Ereğli’de böyle kaydedildi
20 Eylül 2020 Okunma: 9716 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın