Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

28 Ekim 2020 Çarşamba
Cilt Beyazlatma Yeni Etkili Yöntem Volcanic Mud
Son yıllarda pek çok yöntemler ile cilt beyazlatmaya çalışanlar için volcanic mud her geçen gün çok daha fazla adını duyurmaktadır.
Kategori : Duyurular
16 Ekim 2020 15:20
 
Cilt Beyazlatma Yeni Etkili Yöntem Volcanic Mud

Son yıllarda pek çok yöntemler ile cilt beyazlatmaya çalışanlar için volcanic mud her geçen gün çok daha fazla adını duyurmaktadır.

Her zaman cilt bakım ürünler tercih eden kişilerin ilgisini çeken ürün kısa sürede pek çok kişi tarafında uygulamaktadır. Üründen etkili çözümleri alabilmek için düzenli olarak yeni ürün volcanic mud kullanılması önerilmektedir.

Hem kadınların hem de erkeklerin en fazla şikayet ettikleri cilt kararmalarına volkanik kül çok hızlı yaygınlaşan yeni bir yöntem olmaktadır. Genel olarak erkek ya da kadın fark etmeksizin herkes daha güzel olmak için pek çok farklı uygulamaları denerler. Özellikle cildin daha güzel görünmesi ve beyazlaması çok daha önemli bir yere sahip olmaktadır. Cilt beyazlatma özelliğine sahip olan bu ürün vücutta bulunan bir takım bölgelerde yaşanan kararmaların önüne geçmeye yardımcı olabilir. Diğer yöntemler arasında etkili çözümler almaya yardımcı olan ürün sayesinde istediğiniz beyaz ciltlere kavuşmanız mümkün olabilir. Bu ürün bu yöntemler arasına yeri girmesine rağmen düzenli bir şekilde kullanılması durumunda istenilen etkileri gösterebilir.

Volcanic Mud Kullanımı Nasıl?

Volcanic mud kullanımı: Duş jeli halinde olan ürünü kullanmak için ilk olarak elinize ya da duş lifi üzerine biraz üründen alın. Ardından ürünü karama olan bölgelere yavaş yavaş masaj yaparak dağıtın ve köpürmesini sağlayın. Üründen daha etkili sonuçlar elde etmek için uygulama sonrası yaklaşık 2 ya da 3 dakika kadar bekleyin. Bekleme süresi sonunda bölgeyi bol suyla iyice durulayın ve ilk yıkama sonrası etkilerini görmek mümkün olabilir. Bir aylık kullanımda yaklaşık ciltte 5 tona kadar beyazlama görülebilir.

Volcanic Mud İçeriği

Kısa sürede piyasaya iyi bir çıkış yapan ve insanların büyük ilgisini uyandıran ürün içeriğinde yer alan bileşenler sayesinde istenilen sonuçlar elde edilebilir. Sağlık Bakanlığı onaylı olan ürün içerisinde dünyanın yer küresinde yer alan volkan külü, bambu kömürü, beyaz kil gibi ürünler bulunmaktadır. Ayrıca organik bitki özleri olan aloe vera, brokoli özü ve beyaz dut kökü ürün içeriğinde yer almaktadır. Yaklaşık olarak bir kutusu 15 günlük kullanım için uygun olan üründen istenilen etkileri alabilmek için en uygun şekilde düzenli olarak kullanılması gerekmektedir. cildin daha pürüzsüz görünmesi ve gözeneklerin açılmasına yardımcı olan ürün sayesinde ölü deriler temizlenir.

Herkesin daha rahat elde edebilmesi için volkanik kül fiyatları kampanya dahilinde olduğundan çok daha uygun olmaktadır. 1 adet ürün 59 lira, 2 adet ürün109 lira olup 1 ve 2 adet ürün alana 10 lira kargo hizmet bedeli bulunmaktadır. 3 adet ürün 149 lira, 5 adet ürün 169 lira olup 3 ya da 5 adet ürün alana 1 adet ürün hediyesi vardır ve ücretsiz kargo hizmeti bulunmaktadır.

Okunma : 2562
Foto galeri
Gündem haberleri
Lüx Ereğli’nin şoförü direksiyon başında kalp krizi geçirdi
24 Ekim 2020 Okunma: 18271 Gündem
Ya Devlet Başa Ya Kuzgun Leşe
24 Ekim 2020 Okunma: 12483 Gündem
Son Dakika: Ereğli yolunda feci kaza
24 Ekim 2020 Okunma: 11479 Ulusal Haberler
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın