Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

25 Eylül 2020 Cuma
İngilizce Seviyesinin Önemi Olmadan Kaliteli Eğitim
Pek çok kişi İngilizce seviyesi yeterli olmadığı için bunu başaramayacağını düşünür.
Kategori : Eğitim
06 Ağustos 2020 11:13
 
İngilizce Seviyesinin Önemi Olmadan Kaliteli Eğitim

Pek çok kişi İngilizce seviyesi yeterli olmadığı için bunu başaramayacağını düşünür. Yani İngilizce öğrenemeyeceği kanısına varır. Fakat bu tamamen yanlıştır. Çünkü günümüz yeni nesil sistemler, özel materyaller ve konusunda tecrübe sahibi uzmanlar ile seviye fark etmeden İngilizce öğrenmek mümkün. Üstelik hangi amaçla olursa olsun arzu edilen seviyeye kısa süre içerisinde çıkılabilir. Kursun içeriğine uygun şekilde amaca yönelik Şirinevler İngilizce kursu bünyesinde kaliteli bir eğitim sağlanıyor. Anadili İngilizce olan eğitmenler ışığı altında gerçekleştirilen eğitim, farklı seviyelerden başlayarak katılımcıların arzu ettiği noktaya çıkmasına fırsat vermektedir.

 İngilizce Seviye Belirleme

 Hangi amaç altında eğitim yapılırsa yapılsın, öncelikle kişinin İngilizce seviyesini belirlemek için test yapılır. Bu testler katılımcıyı amaca götürecek tüm unsurları barındırmaktadır. Böylece tam ve nokta atışı üzerinden bireyin İngilizce seviyesi anlaşılır. Test sonucu farkı seviyeler altında verilen eğitime kursiyerler katılım gösterir. Böylece plan ve program doğrultusunda özel olarak hazırlanmış İngilizce eğitimi, kısa süre içerisinde kişinin amaca ulaşmasına imkan vermektedir. Bunu odağına alan Şirinevler İngilizce kursları bünyesinde uzman eğitmenler doğru materyaller ile yeni nesil bir eğitim sistemi sunuyor.

 Uzman Eğitim Kadrosu ile İstenilen İngilizce Seviyesine Ulaşım

 Bütünüyle yabancı öğretmenlerden oluşmuş uzman bir kadro ışığı altında, arzu edilen İngilizce seviyesine ulaşmak oldukça kolay. Tadmecidiyekoy hedeflediği bu amaç altında katılımcıların istediği seviyeye gelmesine imkan vermektedir. Kurs süresi boyunca özel olarak ele alınan metotlar, materyaller, özel derslikler ve sosyal etkinlikler eğitimi çok daha eğlenceli hale getiriyor. Böylece eğitim alacak olan kursiyerlerin istedikleri İngilizce seviyesine ulaşması için uygun ortam yaratılmaktadır.

 Farklı Seviyelerde İngilizce Eğitimi

 İngilizce öğrenmenin aslına bakılırsa yaşı yoktur. Elbette çok küçük yaşlardan başlamak İngilizceyi çok daha hızlı şekilde öğrenme imkanı verir. Ancak farklı yaş kriterleri doğrultusunda amaca göre İngilizce eğitimi sayesinde, istenilen İngilizce seviyesine ulaşmak mümkün. İster en düşük İngilizce seviyesi ister farkı seviyelerden olsun, doğru uzman eğitim kadrosu ve planlama doğrultusunda istenilen düzeye ulaşmak çok da zor değil. Günümüz İngilizce grameri, kültürü ve kelimeleri üzerinden gerçekleştiren planlama, katılımcıyı İngilizce üzerinden amacına güvenli şekilde ulaştırmaktadır.

 Profesyonel Anlayış ile İngilizce Eğitimi

 Hangi seviyede olursanız olun İngilizceyi ikinci ana diliniz yapacak noktaya ulaşmanız günümüz yöntemleri ile mümkün. Bunun için uzun yıllardır eğitim vermeye devam eden tadmecidiyekoy, farklı amaçlar altında tüm katılımcıları bekliyor. Zengin materyaller ve uzman kadro ile beraber, teorik ve pratik olarak her türlü etkinlik kurumsal bir anlayışı ile desteklenmektedir.

Okunma : 2713
mobilya takımları
zafer eğitim
Gündem haberleri
Acı olay: Öğretmen canlı dersteyken kızı balkondan düşerek öldü
23 Eylül 2020 Okunma: 20691 Asayiş
Son dakika: Silahlı kavgada biri polis 6 kişi yaralandı
22 Eylül 2020 Okunma: 12089 Asayiş
Son Dakika: Ereğli’de bir bayan ölü olarak bulundu
24 Eylül 2020 Okunma: 10004 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın