Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

28 Ekim 2020 Çarşamba
Thodex’ten Büyük Kampanya: Porsche Panamera Çekişi
Thodex USA kripto para kampanyası ile tüm dikkatleri üzerine çekti.
Kategori : Ekonomi
16 Ekim 2020 13:16
 
Thodex’ten Büyük Kampanya: Porsche Panamera Çekişi

Thodex USA kripto para kampanyası ile tüm dikkatleri üzerine çekti. Faaliyetlerinin 4. Senesine özel olarak firma, Porcshe Panamera kazanma fırsatı sunarak heyecan uyandırdı.

Porsche ve Daha Fazlası  

Thodex kampanyasına katılma hakkı kazananların 1 adet Porcshe Panamera 4 heyecanı dikkatleri çekiyor. Thodex, araba ve elektronik kategorisinde onlarca farklı ürünle büyük bir ikramiyeye ima atıyor. Listede yer alan diğer ikramiyeler sıralanırsa:

 • Apple Watch-100 adet
 • Sony PlayStation 4 - 50 adet
 • iPhone 11- 30 adet
 • Samsung S10- 30 adet
 • Macbook Air- 50 adet
 • Thodex Hediye Kiti- 500 adet; mobil şarj aleti, termos, bluetooth hoparlör, defter kalem seti kit içeriğinde bulunuyor.

Sistemde 3. Seviye İşlem Yapıyorsanız 

Thodex çekilişi için kampanyaya dahil olmak isteyenlerin dünya genelinde reklamı yapılan bu işlemler için şu şartlara uymaları gerekiyor:

 • Üyeliğin 3. seviye tamamlanmış olması ve bu seviyeden Thodex kripto para borsası işlemlerini yürütülmüş olması gerekir. Bu seviye üyelikteki kişilerin çekiliş hakkı 1 kerelik yapılmaktadır.
 • Thodex USA kripto para kripto varlık – dolar işlem hacmi 10.000,00 TL veya 10.000,00 TL ile aynı değerde işlem yapan üyeler tek seferlik çekiliş hakkı kazanmaktadır.
 • 3. seviye üye olmasının yanında Thodex Affiliate Ortaklık Sistemi kullanıcısı olarak 5 kişiyi sisteme üye yapan kişiler yine tek seferlik bir çekiliş hakkı kazanmaktadır.

Kimler Katılamaz?

Thodex kampanyası bünyesinde bazı kullanıcıların katılımları mümkün değildir ve bazı hallerde çekiliş hakları iptal edilmektedir. 

 • 18 yaşından küçük olanlar çekilişe katılamaz.  Aksi halde ödül alsalar bile kazandıkları ikramiyelerin iptali gerçekleşecektir.
 • Thodex USA firmasında çalışanlar araba ve diğer ikramiyelerin hiçbiri için başvuruda bulunamaz. Aksi hallerde Thodex çekilişi geçersiz olarak kabul edecektir.
 • Bir kişi katıldığı çekilişle alakalı yalnızca bir kere ödül alma hakkına sahiptir. Örneğin hem ortaklık programından hem de elektronik alet ikramiyelerinden hediye almaya hak kazandıysa bunun biri geçerlidir.
 • Thodex kripto para borsası site kullanıcılarının kayıt ve kampanya katılım bilgilerinin tümüyle gerçek olması, ispatlanabilir nitelikte olması gerekir. İspatlanamayan hallerde kampanya katılımı geçersiz sayılacaktır.
 • Kazandığınız ikramiyenin gümrük vergisi gibi giderleri ikramiye alan kişi tarafından karşılanmaktadır.

Kripto Para Yatırımı Thodex Mobilde

BTC, ETC, USDTether, Stellar ve onlarca altcoin kullanımı için uygun zemin sunan Thodex, mobil uygulamadan yatırım ve işlem takibi imkanı veriyor. Satın almak istediğiniz ve işleme sokarak karlı çıkacağınız kullanım ayrıntılarında Thodex mobil uygulama indirerek işleme devam edebilirsiniz. Gün içinde dilediğiniz her yerden siteye girerek kullanım yapabiliyorsunuz. Kullandığınız platform karmaşadan uzak bir panel sayesinde pratik bir uygulama imkânı sağlar. Listeleri ve anlık değişimleri takip etmeniz bir telefon uzaklığındadır.

Thodex mobil uygulama Android işletim sistemi olan cihazlar için Google Play Store'dan; iOS içinse Appstore’dan gerçekleşebilir.

Lisanslı İlk Kripto Para Borsası

Thodex size Türkiye’nin en güvenilir kripto para borsası olma özelliği ile kampanya sunuyor. Global çaplı Fincen MSB lisansı olan firmada işlemlerinizi güven içerisinde düşük komisyon ile sürdürebilirsiniz. THODEX - Güvenle Bitcoin al - Bitcoin Sat Thodex.com adresinden kaydınızı hızlı şekilde ücretsiz olarak yaparken dereceli Thodex destek birimi ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Karlı Yatırım İçin Ne Yapmalı?

Thodex size karlı bir yatırım yapmanız için ideal zemin sunar. Bu zemini iyi değerlendirmek üzere fırsatları kaçırmamalısınız. Güncel piyasa durumu ve kripto para birimlerinin takibini yaparken başkalarını kaydetmenizin artılarını da yaşayabilirsiniz. Kendi hesabınız ve diğer kullanıcı hesaplarından avantaj sağlayabilirsiniz. Dev kampanyaya katılmak için yatırımlarınızı 3. Seviye gerçekleştirebilirsiniz.

Kaynak: https://www.thodex.com/tr/market/BTC-TRY

 

Okunma : 2976
mobilya takımları
zafer eğitim
Gündem haberleri
Lüx Ereğli’nin şoförü direksiyon başında kalp krizi geçirdi
24 Ekim 2020 Okunma: 18270 Gündem
Ya Devlet Başa Ya Kuzgun Leşe
24 Ekim 2020 Okunma: 12482 Gündem
Son Dakika: Ereğli yolunda feci kaza
24 Ekim 2020 Okunma: 11476 Ulusal Haberler
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın