Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

06 Ağustos 2020 Perşembe
Cadde açıldı: Teşekkürler Zübeyir Başkan
Ereğli’de adeta işkence haline gelen İnönü caddesinin kapatılması  AK Parti İlçe Başkanı Zübeyir Dursun’un devreye girmesi ile çözüldü.
Kategori : Gündem
30 Temmuz 2020 14:17
 
Cadde açıldı: Teşekkürler Zübeyir Başkan

Ereğli’de adeta işkence haline gelen İnönü caddesinin kapatılması  AK Parti İlçe Başkanı Zübeyir Dursun’un devreye girmesi ile çözüldü.

Konya Ereğli’de ilçe Hıfsızzıhha Kurulu tarafından bayram arifesinde ve kurban bayramının 4 günü boyunca şehrin en yoğun ve kalabalık ana caddesinin trafiğe kapatılması kararı alınmış ve karar tüm tepkilere rağmen uygulanmaya başlamıştı.

Ereğli’de araç ve yaya trafiğinin en yoğun olduğu Yunus Emre Meydanı ile Vakıflar Bankası arasında kalan cadde sabah saatlerinden itibaren trafiğe kapatıldı ve bu uygulama dört gün daha devam edecekti.

Başlatılan uygulama sabah saatlerinden itibaren adeta işkence haline döndü. Ara caddeler ve sokaklar kilitlendi, trafik işlemez hale geldi.

Yapılan tüm tepkilere ve uyarılara rağmen kararını uygulamaya koyan yetkililerle AK Parti İlçe Başkanı Zübeyir Dursun iletişime geçti.

Başkan Dursun’un görüşmeleri sonrasında cadde yeniden trafiğe açıldı.

Caddenin yeniden trafiğe açılmasının ardından Ereğli Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Adnan Kümüş, bir teşekkür mesajı yayımladı.

Adnan Kümüş; “AK Parti İlçe Başkanımız Sayın Zübeyir Dursun Bey’le yapılan görüşmeler sonrasında ana cadde yeniden trafiğe açılmıştır. Zübeyir Başkan’a teşekkür ediyorum” dedi.

Bir mesaj da Ereğli Şoförler Odası Başkanı Yalçın Bozkır’dan geldi.

Ana caddenin trafiğe açılmasının doğru bir karar olduğunu söyleyen Ereğli Şoförler Odası Başkanı Yalçın Bozkır, “Daha öncede kapanmaması gerektiğini ifade ettik. Emeği herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

Okunma : 4475
Foto galeri
zafer eğitim
AYD HABER İÇİ SAĞ
Gündem haberleri
Altın fiyatları 3 Ağustos: Anlık, canlı çeyrek altın ve gram altın fiyatları ne kadar? Altın yükselir mi?
03 Ağustos 2020 Okunma: 39526 Ekonomi
Altın fiyatları 4 Ağustos: Son dakika gram altın fiyatları güne rekorla başladı!
04 Ağustos 2020 Okunma: 31464 Ekonomi
Altının onsu tarihi zirvesini gördü: 3 Ağustos 2020 altın zirvesi
03 Ağustos 2020 Okunma: 16187 Ekonomi
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın