Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

28 Ekim 2020 Çarşamba
Deprem bölgesinin yardımına Büyükşehir koştu
Emirgazi’de yaşanan deprem sonrasında vatandaşın yardımına koşan Konya Büyükşehir Belediyesi yardım paketlerini ulaştırdı.
Kategori : Gündem
25 Eylül 2020 23:34
 
Deprem bölgesinin yardımına Büyükşehir koştu

Emirgazi’de yaşanan deprem sonrasında vatandaşın yardımına koşan Konya Büyükşehir Belediyesi yardım paketlerini ulaştırdı.

AFAD ve Kızılay’ın yanı sıra bölgeye çadır yardımında bulunan Emirgazi Belediyesi’nin ardından Konya Büyükşehir Belediyesi de mağdur olan vatandaşlara yardım paketlerini ulaştırdı.

 

 

Konya’nın Emirgazi ilçesinde yaşanan ve günlerdir vatandaşları tedirgin eden depremin ardından Demirci Mahallesi’nde bulunan Kızılören, Keçikıran, Susuzkuyu ve Müderrisler yaylasında hasar gören evlere ve vatandaşlara yardım elini uzatan Konya Büyükşehir Belediyesi, vatandaşlara yardım etti.

 

 

Konuyla ilgili açıklama yapan AK Parti Emirgazi İlçe Başkanı Uğur Çanakçı; “Emirgazi ilçemizde yaşanan depremden dolayı Demirci Mahallemizde, Kızılören, Keçikıran, Susuzkuyu ve Müderesler yaylamızda hasar gören evlere ve vatandaşlarımıza yardım elini uzatan Konya Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay Bey’e ve Konya Milletvekilimiz Halil Etyemez Bey’e, AK Parti Teşkilatı teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

Çanakçı; “İlgi alakalarından dolayı Konya AFAD İl Müdürümüze Emirgazi ilçemiz ve Demirci mahallemiz adına sonsuz teşekkür ederim.  Allah’ım milletimize tekrarını yaşatmasın” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

Okunma : 1078
Foto galeri
zafer eğitim
mobilya takımları
Gündem haberleri
Lüx Ereğli’nin şoförü direksiyon başında kalp krizi geçirdi
24 Ekim 2020 Okunma: 18264 Gündem
Ya Devlet Başa Ya Kuzgun Leşe
24 Ekim 2020 Okunma: 12476 Gündem
Son Dakika: Ereğli yolunda feci kaza
24 Ekim 2020 Okunma: 11467 Ulusal Haberler
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın