Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

25 Eylül 2020 Cuma
Ereğli Kaymakamı Çakıcı’dan Ereğli’ye birlik mesajı
Yaz kararnamesi ile Ereğli’ye atanan ve bugün görevine başlayan Kaymakam Edip Çakıcı, birlik ve beraberlik mesajı yayımladı.
Kategori : Gündem
06 Ağustos 2020 16:44
 
Ereğli Kaymakamı Çakıcı’dan Ereğli’ye birlik mesajı

Yaz kararnamesi ile Ereğli’ye atanan ve bugün görevine başlayan Kaymakam Edip Çakıcı, birlik ve beraberlik mesajı yayımladı.

Konya Ereğli Kaymakamı Edip Çakıcı, göreve başladıktan sonra yayımladığı mesajında, önemli açıklamalar yaptı.

Kaymakam Çakıcı, Ereğli’ye mesajında;

“Saygıdeğer Ereğlililer;

14 Temmuz 2020 tarihli Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile atanmış olduğum Ereğli Kaymakamlığı görevine bugün itibari ile başlamış bulunmaktayım.

Ülkemizin en büyük ilçelerinden birine atanmış olmanın sorumluluğunun bilincinde olarak Ereğli ve Ereğlililere hizmet noktasında elimizden gelenini en iyisini yapmaya çalışacağız. İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın şiarında hareket ederek kapımız her daim Ereğlili vatandaşlarımıza açık olacaktır. Görev yaparken birinci önceliğimiz, toplumumuzun dezavantajlı kesimlerinin, aziz şehitlerimizin emanetlerinin, kahraman gazilerimizin, engelli vatandaşlarımızın, yetim ve öksüzlerin, garip gurebanın sorunlarının çözümüne yardımcı olmak ve onlara sahip çıkmak olacaktır.

Görev süremiz boyunca Sayın Valimizin talimatları doğrultusunda Milletvekillerimiz, Belediye Başkanımız, kamu görevlisi çalışma arkadaşlarımız, sivil toplum örgütleri ve yerel basınımızla işbirliği içerisinde insan odaklı bir çalışma anlayışı ve güler yüzle verilen kamu hizmetlerinin kalitesinin ve hızının arttırılması için çalışacak, adalet, hakkaniyet, tarafsızlık, şeffaflık ve hesap verebilirlik temel ilkelerimiz olacaktır.

Benden önce görev yapan meslektaşlarımız başta olmak üzere bugüne kadar Ereğliye hizmet eden tüm Ereğli sevdalılarına teşekkür ediyorum.

 Değerli Ereğlililer;

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de koronavirüs ile mücadele devam etmektedir. Salgınla mücadelede her bireyin hem kendini hem de toplumu koruması için temizlik, maske ve sosyal mesafeye dikkat etmesinin önemini vurgulamak istiyorum.

 Ereğli’ye hizmet noktasında Rabbim yardımcımız olsun. Bu vesile ile tüm Ereğlili hemşehrilerimize saygı ve selamlarımı iletiyorum” ifadelerini kullandı.

Okunma : 2570
zafer eğitim
mobilya takımları
Gündem haberleri
Acı olay: Öğretmen canlı dersteyken kızı balkondan düşerek öldü
23 Eylül 2020 Okunma: 20664 Asayiş
Son dakika: Silahlı kavgada biri polis 6 kişi yaralandı
22 Eylül 2020 Okunma: 12078 Asayiş
Son Dakika: Ereğli’de bir bayan ölü olarak bulundu
24 Eylül 2020 Okunma: 9857 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın