Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

29 Ekim 2020 Perşembe
Hamile Modasının Kalbi Hubla Design’da Atıyor
Hamilelik kadınlar için çok önemli bir o kadar da çokça değişimin yaşandığı bir dönem olarak biliniyor.
Kategori : Gündem
17 Ekim 2020 10:27
 
Hamile Modasının Kalbi Hubla Design’da Atıyor

Hamilelik kadınlar için çok önemli bir o kadar da çokça değişimin yaşandığı bir dönem olarak biliniyor.

Hamilelikte yaşanan değişimler dolayısıyla kadınların bünyelerinin en hassas olduğu dönemlerin başında hamilelik geliyor. Anne adayının vücuduna temas eden giysiler kullanım esnasında tahrişe ya da alerjik reaksiyonlara yol açabiliyor. Bu nedenle anne adaylarının kalitesizliği nedeniyle zarar verebilecek olanlar yerine daha sağlıklı malzemelerden üretilen ve içeriğinde kanserojen boya maddesi içermeyen ürünleri tercih etmeleri büyük önem taşıyor. Annelerin sağlığının ve rahatlığının bebekleri de etkiliyor olması nedeniyle hamilelik döneminde tercih edilen ürünler konusunda büyük bir hassasiyet gösterilmesi zorunluluğu bulunuyor.

Hamilelik süresince anne adayları, vücutlarında oluşan değişimler nedeni ile kendilerine uygun modelde ve bedende kıyafetleri bulmakta zorlanabiliyorlar. Hubla Design hem anne adaylarının rahat hareket etmesini hem de şık bir görünüme kavuşmasını sağlayan tasarımları ile yaşamlarındaki bu en özel süreçte anne adaylarının kurtarıcısı haline geliyor. Hubla Design uzun hamile elbiseleri ve hamile pantolonu modellerinin yanı sıra diğer ürün grupları ile de anne adaylarının kendi stillerini yansıtabilecek kıyafetlere ulaşmalarını sağlıyor.

Hubla Design’da Her Tarza Uygun Ürünler Sizi Bekliyor

Hubla Design anne adaylarının her mevsimde kullanabileceği farklı alternatifleri ile sektörünün önemli isimleri arasında yer alıyor. Hamilelik süresince anne adaylarının vücudunda meydana gelen değişimlere ayak uydurabilmek üzere tasarlanan ürünlerinde kullanılan sağlıklı kumaşlar sayesinde Hubla Design anne adaylarının konforunu artırmaya odaklanıyor. Polyester ağırlıklı ürünler daha fazla terlemeye ve cildin tahriş olmasına yol açabileceğinden hamilelerin bu tarz ürünlerdense sağlıklı ve doğal kumaşların kullanıldığı ürünlere yönelmeleri tavsiye ediliyor. Nefes almayan kumaşlar annelerin yanı sıra bebek için de rahatsızlık verici olabildiğinden Hubla Design ürünlerinin pamuk içeriğinin yüksek olmasına özen gösteriyor.

Anne adayları hamile olduklarını öğrenmeleri ile birlikte hem kendileri hem de bebekleri için alışveriş yapma konusunda haklı bir heyecana kapılabiliyorlar.  Bununla birlikte bir anne adayının vücudunda değişimler oluşmaya ve hamileler için özel olarak tasarlanmış ürünlere ihtiyaç duymaya başlaması yaklaşıl hamileliğin üçüncü ayından sonra oluyor. Bu dönemden itibaren uzun hamile elbiseleri, hamile pantolonu ve diğer kategorilerde yer alan ürünler anne adayların gardroplarının vazgeçilmez parçaları haline geliyor. Hamilelere yönelik olarak tasarlanan ürünler hem gündelik yaşamda hem iş yaşamında hem de özel günlerde ve davetlerde rahatlıkla kullanılabilecek çeşitliliğe sahip bulunuyor. Farklı zevkleri benimseyen ve kendi tarzlarını hamilelik döneminde de giyimlerine yansıtma konusunda taviz vermek istemeyen anne adayları Hubla Design ürünleri arasında kendilerine en uygun ürünleri bulabiliyorlar.

Hamile Kıyafetlerinizi Alırken Vücut Yapınızı Göz Ardı Etmeyin

Hamilelik esnasında vücutta sürekli bir değişim yaşandığından dar giysilerden uzak durulması anne adayının vücudunu sıkan ve rahatsızlık hissi uyandıran kıyafetlerin kesinlikle tercih edilmemesi gerekiyor. Anne adaylarının bu süreçte özellikle karın bölgesinde sıkışıklığa yol açan dar hamile pantolonu modellerinden uzak durması gerekiyor. Hubla Design hamile pantolonu modellerini anne adaylarının rahatlığını sağlayacak etkenleri göz önünde bulundurarak üretiyor.  Hamile pantolonu modellerinin bel ve göbek kısmında yer alan ve anne adayının göbeğini kavrayan çıkıntı genellikle viskin kumaştan yapılıyor. Anne adaylarının hamile pantolonu modelleri arasından seçim yaparken bu bantın çok sıkı ya da çok gevşek olmamasına özen göstermesi gerekiyor. Rahatlığı ve şıklığı Hubla Design ürünlerinde bulan anne adayları hamile pantolonu modellerinin karın ve bel bölgesini saran kısmı sayesinde soğuklardan da korunabiliyorlar. Anne adayına ve bebeğe soğuk havalarda koruma sağlayan bu kısım aynı zamanda işlevselliği sayesinde ayarlanabilir özellik taşıyor. Böylece anne adayları ayarlanabilir özellikteki Hubla Design hamile pantolonu modellerini hamilelik dönemleri boyunca konforlu bir şekilde kullanabiliyorlar. Annenin kendisini konforlu hissetmesi bebeğin konforunun artmasında da etkili oluyor.

Hubla Design anne adaylarının hem hamilelik hem de lohusalık sürecinde kendilerini rahat ve bir o kadar da şık hissetmesini sağlayacak özellikteki ürünlerinin çeşitliliği ile dikkat çekiyor. Uzun hamile elbiseleri, hamile pantolonu, hamile gömlekleri, tesettür hamile elbisesi, doğum elbiseleri ve emzirme elbiseleri kategorilerindeki ürünleri ile Hubla Design anne adaylarının farklı ihtiyaçlarına yönelik en etkin çözümleri sunuyor. Hamilelik döneminde rahatlığının yanı sıra şık giyinmeye de önem veren anne adayları https://www.hubladesign.com/ adresinden markanın ürünlerini inceleyebiliyor ve sadece tek bir tıkla satın alma işlemini tamamlayabiliyor. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen sağlıklı ve şık ürünlerini en uygun fiyatlar ile anne adaylarına ulaştırma politikasından ödün vermeyen Hubla Design zaman zaman gerçekleştirdiği indirimler ve kampanyalar ile anne adaylarının bütçesine olan katkısını da artırıyor. Kadınların yaşamının her döneminde olduğu gibi son derece özel ve önemli olan hamilelik döneminde de şık giyinmenin yolu, kendisine yakışan, vücut yapısı ile uyumlu ve tarzını yansıtma imkanı veren kıyafetler seçmesinden geçiyor.

Okunma : 659
mobilya takımları
zafer eğitim
Gündem haberleri
Son dakika: Ereğli’de 6 kişi tutuklandı
27 Ekim 2020 Okunma: 10004 Asayiş
Eski nişanlısını ve annesini öldürüp intihar etti
27 Ekim 2020 Okunma: 8713 Asayiş
Ceviz toplarken elektrik akımına kapılan kişi öldü
25 Ekim 2020 Okunma: 8297 Ulusal Haberler
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın