Ereğli İmsakiyesi    Zekat Hesaplama    Coronada son durum    Corona hakkında herşey   Reklam ver

Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

28 Mayıs 2020 Perşembe
İki ablasından sonra o da hayatını kaybetti
Henüz bir yaşındayken haberlerimizde de yer verdiğimiz Ereğlili Halil İbrahim, küçük yaşında büyük hastalıklarla baş edemedi ve iki ablasından sonra o da hayata gözlerini yumdu.
Kategori : Gündem
03 Mayıs 2020 15:06
 
İki ablasından sonra o da hayatını kaybetti

Henüz bir yaşındayken haberlerimizde de yer verdiğimiz Ereğlili Halil İbrahim, küçük yaşında büyük hastalıklarla baş edemedi ve iki ablasından sonra o da hayata gözlerini yumdu.

Konya Ereğli’de yaşayan İbrahim ve Leyla Devecioğlu çiftinin, 1 yaşındayken kalp yetmezliği teşhisi konulan oğulları Halil İbrahim 4 yaşında hayatını kaybetti.

Daha önce de aynı rahatsızlıklar nedeni ile iki çocuklarını kaybeden acılı anne ve baba üçüncü çocuklarını da kaybetmenin acısını yaşıyor.

21 yıllık evli olan İbrahim ve Leyla Devecioğlu çifti, 7 yaşındaki Zehra ve 3,5 yaşındaki Zeynep isimli iki kız çocuğunu da kalp yetmezliği yüzünden toprağa vermişti.

Üçüncü kez anne olan Leyla Devecioğlu bu kez Halil İbrahim ismini verdikleri oğullarının da aynı rahatsızlığı taşıdığını öğrendiklerinde büyük mücadele vermişlerdi.

Halil İbrahim 1 yaşına geldiğinde doktorlar daha önce ölen kız kardeşlerine olduğu gibi ona da kalp yetmezliği teşhisi koydu. 2017 yılında www.ereglihaberleri.com haber sitesinde de yer alan haberlere göre üçüncü çocukları da ölmesin diye adeta feryat eden gözü yaşlı anne ve babanın maalesef oğulları Halil İbrahim de yaşamını yitirdi.

24 Ocak 2017 tarihinde haberlerimizle gündeme getirdiğimiz Halil İbrahim, o gün 1 yaşındaydı ev gözü yaşlı annesi “Oğlum da ölmesin” diye feryat ediyordu.

 

Bugün 4 yaşına gelen Halil İbrahim Devecioğlu, hayata tutunamadı ve geçtiğimiz günlerde toprağa verildi.

Yaşından büyük hastalıklarla mücadele eden ancak hayatını kaybeden Minik Halil İbrahim’in anne ve babasına sabırlar diliyoruz.

İŞTE HALİL İBRAHİM'İN 1017 YILINDAKİ HABERİ

Okunma : 20640
Foto galeri
AYD HABER İÇİ SAĞ
zafer eğitim
Gündem haberleri
Son Dakika: Ereğli’de kaza: Gelini ile birlikte hayatını kaybetti
26 Mayıs 2020 Okunma: 22530 Ulusal Haberler
Son Dakika: Ereğli’de korkunç kaza: İş adamı Mustafa Akbel hayatını kaybetti
28 Mayıs 2020 Okunma: 22437 Asayiş
"Akgöl'ün gelini" allı turnalar
26 Mayıs 2020 Okunma: 13639 Kültür Sanat
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın