Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

26 Eylül 2020 Cumartesi
Kaymakam Demirtaş Emirgazi’ye veda etti
Kısa sürede Emirgazi Halkının gönlünde taht kuran Kaymakam İsmail Demirtaş, Emirgazi’ye veda etti.
Kategori : Gündem
13 Eylül 2020 21:05
 
Kaymakam Demirtaş Emirgazi’ye veda etti

Kısa sürede Emirgazi Halkının gönlünde taht kuran Kaymakam İsmail Demirtaş, Emirgazi’ye veda etti.

Yaklaşık 1 yıl önce atandığı Emirgazi Kaymakamlığı’nda kısa sürede başarılı çalışmalara imza atan ve günülerde taht kuran Kaymakam İsmaiil Demirtaş’ın tayini çıktı.

Osmaniye/Toprakkale İlçe Kaymakamı olarak atanan Kaymakam İsmail Demirtaş, ilçeden ayrılıyor.

Yazılı bir veda mesajı yayımlayan Kaymakam Demirtaş; “Yaklaşık 1 yıldır görev yaptığım Kıraç Toprakların İncisi Emirgazi’den, Osmaniye/Toprakkale Kaymakamı olarak görevlendirilmem nedeniyle ayrılıyorum” dedi.

Kaymakam Demirtaş, mesajında;

Tolstoy şöyle der: “Tüm iyi hikayeler iki şekilde başlar; ya şehre bir yabancı gelir ya da insan yolculuğa çıkar”. İşte bir sabah ilçeye gelişimiz ile başlayan Emirgazi hikayemiz, Toprakkale için yola çıkmamız ile başka bir hikayeye dönüşüyor.

“Halka hizmet, hakka hizmettir” ve “İnsanı Yaşat ki Devlet Yaşasın” şiarıyla vatandaşlarımızın sevinçlerine ortak olmaya, dertlerine çare bulmaya çalıştık.

Görev sürem boyunca bana verilen görevleri, layıkıyla gerçekleştirmek için gayret gösterdim. Bu görev ve sorumluluk bilinci içinde devlet anlayışı ile tarafsız ve adil olarak Emirgazi’de yaşayan her vatandaşın Kaymakamı olarak hizmet etmeye çalıştım. Devletin her zaman hoşgörüsünü, merhametini, şefkatini ve gülen yüzünü göstermeye çalıştım. Bana verilen görevleri hak, hukuk ve adalet anlayışı içerisinde yerine getirmenin huzuru ile görevimden ayrılıyorum.

Başta Belediye Başkanımız Nurişen Koçak olmak üzere, siyasi parti temsilcilerine, çalışma arkadaşlarıma ve Emirgazili hemşehrilerime sonsuz şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Okunma : 3327
zafer eğitim
mobilya takımları
Gündem haberleri
Acı olay: Öğretmen canlı dersteyken kızı balkondan düşerek öldü
23 Eylül 2020 Okunma: 21321 Asayiş
Emirgazi ve Tarihi
26 Eylül 2020 Okunma: 15416 Kültür Sanat
Konya Ereğli’nin Okulları
26 Eylül 2020 Okunma: 15136 Eğitim
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın