Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

29 Ekim 2020 Perşembe
CHP’den Deva Partisine Ziyaret
Cumhuriyet Halk Partisi Ereğli İlçe Başkanı Veysel Gönülal, parti yönetimi ve belediye meclis üyeleri ile birlikte DEVA Partisi Ereğli İlçe Başkanı Nurullah Yılmaz’ı ziyaret etti.
Kategori : Siyaset
17 Ekim 2020 21:05
 
CHP’den Deva Partisine Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Ereğli İlçe Başkanı Veysel Gönülal, parti yönetimi ve belediye meclis üyeleri ile birlikte DEVA Partisi Ereğli İlçe Başkanı Nurullah Yılmaz’ı ziyaret etti.

DEVA Partisi Ereğli İlçe yönetiminin de hazır bulunduğu ziyarette, ortak noktanın Ereğli olduğu belirtildi.

DEVA Partisi Ereğli İlçe ziyaretinde, ülkenin içinde bulunduğu durumdan kurtuluşun birlikte hareket etmekten geçtiğine dikkat çeken CHP Ereğli İlçe Başkanı Veysel Gönülal, “Dünya görüşlerimiz ayrı olsa da Türkiye’nin içinde bulunduğu durum, birlikte hareket etmeyi gerektiriyor. Farklı olan dünya görüşlerimizi, huzurlu bir ülke ortamında kendi içerimizde yaşamak için, siyasi görüş farklılıklarını bir kenara bırakarak ortak paydada birleşmek gerektiğine inanıyoruz” dedi.

Ülkenin ekonomik sorunlarla boğuştuğunu da vurgulayan Gönülal, “Ekonomik sorunlar ortada, çiftçinin, üreticinin sorunları ortada. Biz, bu sorunların ortadan kaldırılması için, Türkiye genelinde, ülkeyi bölücü tutum içerisinde olan siyasi partiler hariç bütün siyasi partilere kapımızı açık tutuyoruz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren DEVA Partisi Ereğli İlçe Başkanı Nurullah Yılmaz ise, “Aynı ülkede yaşıyoruz, aynı dili konuşuyoruz, aynı inanca sahibiz, aynı sorunları birlikte yaşıyoruz, aynı olaylara üzülüyor, aynı olaylara seviniyoruz. Buna rağmen ülkede oluşturulan ayrıştırıcı ortama her zaman karşıyız. Demokrasinin bir gereği olarak kurulan partimizin Ereğli sorumluluğunu üstlendik. Amacımız Ereğli, ortak hedefimiz Türkiye’nin birliği ve bütünlüğü. Bu hedef doğrultusunda siyasi partilerimizle birlikte hareket etmeye hazırız” dedi.

 

 

Okunma : 1409
Foto galeri
mobilya takımları
zafer eğitim
Gündem haberleri
Son dakika: Ereğli’de 6 kişi tutuklandı
27 Ekim 2020 Okunma: 10037 Asayiş
Eski nişanlısını ve annesini öldürüp intihar etti
27 Ekim 2020 Okunma: 8726 Asayiş
Ceviz toplarken elektrik akımına kapılan kişi öldü
25 Ekim 2020 Okunma: 8306 Ulusal Haberler
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın