Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

26 Eylül 2020 Cumartesi
Nurullah Yılmaz İlçe Başkanı olarak atandı
Geçtiğimiz yerel seçimlerde ismini sıkça duyuran Ereğlili İş Adamı Nurullah Yılmaz, DEVA Partisi Ereğli İlçe Başkanı olarak atandı.
Kategori : Siyaset
14 Eylül 2020 17:29
 
Nurullah Yılmaz İlçe Başkanı olarak atandı

Geçtiğimiz yerel seçimlerde ismini sıkça duyuran Ereğlili İş Adamı Nurullah Yılmaz, DEVA Partisi Ereğli İlçe Başkanı olarak atandı.

Ali Babacan’ın kurduğu Demokrasi ve Atılım Partisi Konya Ereğli İlçe Başkanı olarak Nurullah Yılmaz atandı.

Yeni görevi ile ilgili olarak açıklama yapan Yılmaz; “Bugün itibarı ile kuruluş çalışmalarının en başından beri çalışmalarını ve teşkilatlanma çabalarını yakından takip ettiğim Sayın Ali BABACAN’ ın liderliğinde kurulan ve ülkemiz için umut olacağına inandığım “Demokrasi ve Atılım Partisi” İlçe Başkanlığı görevine getirilmiş bulunmaktayım” dedi.

DEVA Partisi Ereğli İlçe Başkanı Nurullah Yılmaz, yaptığı açıklamasında;

“Sevgili Kardeşlerim, Değerli Ereğlili Hemşehrilerim;

Bugün itibarı ile kuruluş çalışmalarının en başından beri çalışmalarını ve teşkilatlanma çabalarını yakından takip ettiğim Sayın Ali BABACAN’ ın liderliğinde kurulan ve ülkemiz için umut olacağına inandığım “Demokrasi ve Atılım Partisi” İlçe Başkanlığı görevine getirilmiş bulunmaktayım.

Kısaca size kendimi tanıtmak istiyorum. 1976 Ereğli doğumluyum yaklaşık 26 yıldır inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir şirketin yöneticisiyim. Evliyim, 2 çocuğum var.

DEVA partisinin ilk kuruluş bayrağını alarak bu yola çıkmak bize nasip oldu. Bundan sonra bu yol herkese açıktır. Ereğli’de doğmuş ve büyümüş biri olarak bu kapıdan girmek ve hizmet etmek isteyen her erdemli kişiye kapımız açık olacak. İlçe yönetimi olarak sorunlardan kaçan, ayrıştıran, hor gören, tepeden bakan hiç kimse yanımızda olmayacak. Dar hemşericilik siyaseti yapanları, farklı görüşleri olanları hor görenleri içimizde barındırmayacağız. Ereğli’nin sorunlarını görmezden gelen, erteleyenlerden olmayacağız. Her sorunu her sıkıntıyı elimizden geldiğince her mecrada duyurmaya çalışacağız.

Bütün oluşumlar gibi siyasa partiler de insan ile var olur ve onunla yaşar. Her görüşten her siyasi partiye gönül vermiş hemşehrilerimize ihtiyacımız var. Ben ve ilçe yönetimindeki arkadaşlarım Ereğli’de elimizi uzatmadığımız, kalbine dokunmadığımız insan kalmaması için çalışacağız. Farklı bir siyaset anlayışımız olduğunu ve kısa süre içinde kavga etmeden, dar siyasi çekişmelere girmeden, sorunlara çözüm odaklı tavrımızı bütün hemşerilerimiz görecektir.

Burada önemle belirtmek isteğim bir husus da sevgili gençlerdir. Ülkemizin umudu gençlerimiz... Saç şeklinizden, giyiminizden, düşüncelerinizin farklı olmasından dolayı siyasette dışlandığınız zamanlar artık geride kaldı. Gelin bizimle birlikte siyaset yapın, sorunların çözümüne katkıda bulunun.

Çok önemli gördüğüm diğer bir konumuz da kadınlarımız. Evimizi, çocuklarımızı, yaşlılarımızı, her şeyimizi emanet ettiğimiz kadınlarımız. Gelin gücümüze güç katın. Evladınıza torpil bulmak ve iş aramak için harcadığınız zamanları unutmayın. Artık bir şeylerin değişme vakti gelmiştir ve inanıyorum ki bu değişim toplumun en küçük yapı taşı olan aileden ve ailenin temel direği olan sizlerden başlayacaktır.

Son söz olarak birlikte yürüyeceğim yol arkadaşlarımı kısa süre içinde sizlere açıklayacağım. Mümkün olan en kısa zamanda gerekli iş ve işlemleri tamamlayarak sahada olacağız. Allah (c.c) yar ve yardımcımız olsun.

Hepinize sağlıklı ve huzur dolu günler diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

Okunma : 7980
zafer eğitim
mobilya takımları
Gündem haberleri
Acı olay: Öğretmen canlı dersteyken kızı balkondan düşerek öldü
23 Eylül 2020 Okunma: 21299 Asayiş
Emirgazi ve Tarihi
26 Eylül 2020 Okunma: 15370 Kültür Sanat
Konya Ereğli’nin Okulları
26 Eylül 2020 Okunma: 15089 Eğitim
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın