Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

06 Ağustos 2020 Perşembe
Ereğli Haberleri 117 Ülkede Takip Ediliyor
Ereğli’de, Konya’da, İç Anadolu Bölgesinde ve Türkiye’nin tamamında yoğun olarak takip edilen Ereğli Haberleri adeta rekor kırıyor.
Kategori : Teknoloji
29 Temmuz 2020 23:37
 
Ereğli Haberleri 117 Ülkede Takip Ediliyor

Ereğli’de, Konya’da, İç Anadolu Bölgesinde ve Türkiye’nin tamamında yoğun olarak takip edilen Ereğli Haberleri adeta rekor kırıyor. 

Konya Ereğli’den yayın hayatını sürdüren www.ereglihaberleri.com tüm dünyada toplam 117 ülkede takip ediliyor.

Günlük ortalama ulusal gündem ile birlikte 200 habere yer verilen Ereğli Haberleri, alanında üstün başarılarını sürdürüyor.

DEDİKODU DEĞİL İŞ ÜRETİYORUZ

Ereğli’de Konya’da bölgede ve ülkede öne çıkan haberlerin an be an yayınlandığı, hızlı, aktif ve doğru haberciliğin adresi Ereğli Haberleri Google Alexa verilerine göre İç Anadolu Bölgesinde en çok takip edilen siteler arasında yerini koruyor.

Her geçen gün büyüyen ve gelişen Ereğli Haberleri, Google Alexa verilerine göre, Türkiye’de goofgle, youtube, facebook gibi sitelerin de yer aldığı en çok takip edilen siteler sıralamasında 751. Sırada. Dünya genelinde ise 50 bininci sıraya kadar yükselen www.ereglihaberleri.com dünya genelinde toplam 117 ülkeden takip ediliyor.

AYDA YAKLAŞIK OLARAK 1 MİLYON 500 BİN SAYFA GÖSTERİMİ

Haber yoğunluğu  hızlı ve doğru habercilik anlayışından ödün vermeyen Ereğli Haberleri, günlük ortalama 50 bin kişinin girdiği Ereğli Haberleri'nde ayda ise ortalama 1 milyon 500 bin defa sayfa gösterimi sağlanıyor.

Günlük ortalama 200 haber içeriğinin girildiği Ereğli Haberleri’nde yerel, bölgesel ve ulusal  hatta uluslar arası haberlere yer veriliyor.

Sanattan spora, siyasetten asayişe kadar güncel her konuda haberlere yer verilen www.ereglihaberleri.com Ereğli’de ve Konya genelinde rakip tanımıyor.

GOOGLE ANALİTİK VERİLERİNE GÖRE ÖNDEYİZ

Google Analitik verilerine göre sayısal olarak her zaman önde olan Ereğli Haberleri toplam 117 ülkeden takip ediliyor.

İŞTE EREĞLİ HABERLERİNİN TAKİP EDİLDİĞİ ÜLKELER:

TÜRKİYE, Germany, Cyprus, France, Netherlands, Austria, Belgium, United Kingdom, Switzerland, Sweden, Australia, Denmark, Russia, Canada, Saudi Arabia, Azerbaijan, Iraq Bulgaria, Norway, Italy, Ukraine, Japan, Oman, Greece, Georgia, Romania, Uzbekistan, Finland, Kuwait, Qatar, Poland, Algeria, United Arab Emirates, Kazakhstan, Guinea, Serbia, Libya, Mali, India, South Korea, Spain, Indonesia, Moldova, Montenegro, Nigeria, Tanzania, Albania, Israel, Sudan, Egypt, Hungary, Uganda, Ireland, Kyrgyzstan, Philippines, Singapore, Thailand, Bosnia & Herzegovina, Côte d’Ivoire, Croatia, Cambodia, North Macedonia, Senegal, Kosovo, South Africa, Afghanistan, Czechia, Jordan, Morocco, Bahamas, Belarus, Cuba, Liechtenstein, Malta, Mexico, Malaysia, Niger, New Zealand, Slovenia, Slovakia, Suriname, Chad, Tunisia, Taiwan, Armenia, Argentina, Burkina Faso, Bahrain, Brazil, Congo – Kinshasa, Chile, China, Colombia, Dominican Republic, Ghana, Iceland, Lebanon, Liberia, Lithuania, Luxembourg, Latvia, Madagascar, Myanmar (Burma), Northern Mariana Islands, Mauritania, Maldives, Mozambique, Peru, Portugal, Somalia, Tajikistan, Turkmenistan, Venezuela, Zambia.

 

 

 

Okunma : 1654
zafer eğitim
AYD HABER İÇİ SAĞ
Gündem haberleri
Altın fiyatları 3 Ağustos: Anlık, canlı çeyrek altın ve gram altın fiyatları ne kadar? Altın yükselir mi?
03 Ağustos 2020 Okunma: 39748 Ekonomi
Altın fiyatları 4 Ağustos: Son dakika gram altın fiyatları güne rekorla başladı!
04 Ağustos 2020 Okunma: 31961 Ekonomi
Altının onsu tarihi zirvesini gördü: 3 Ağustos 2020 altın zirvesi
03 Ağustos 2020 Okunma: 16267 Ekonomi
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın