Reklamı Kapat

2024 Konya ilçelerinin belediye başkan adayları kesin listesi

Konya ve Konya'nın tüm ilçeleri için 2024 yerel seçim kesin aday listeleri açıklandı... 2024 Konya ilçe belediye başkan adayları kesin listesi belli oldu

Büyütmek için resme tıklayın

Mart ayının 31'inde yapılacak olan mahalli idareler seçimleri için Konya ve ilçelerinden kaç aday çıktı... Konya'da 2024 yerel seçimleri için kesin aday listeleri kesinleşti...

Siyasi partiler çalışmalarını sürdürürken YSK’nın belirlediği seçim takvimi de işliyor.

31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimlerine 25 gün kaldı.

YSK'nın seçim takvimi doğrultusunda, seçime katılma yeterliliğine sahip siyasi partiler ile bağımsız adaylar, 20 Şubat'ta il ve ilçe seçim kurullarına adaylık listelerini teslim etti.

İl ve ilçe seçim kurulları, siyasi partilerin verdikleri aday listelerini inceleyerek eksiklikleri saptadı. Eksikliklerin siyasi partilerce tamamlanmasının ardından geçici aday listeleri ilan edildi.

Geçici aday listeleri üzerindeki incelemelerin de ardından siyasi partiler, aday listelerinde meydana gelen eksiklikleri tamamlayarak ilgili seçim kurullarına bildirdi.

Siyasi parti ve bağımsız adaylara ilişkin kesin listeler, il ve ilçe seçim kurullarınca ilan edildi.

2024 Konya ilçelerinin belediye başkan adayları kesin listesi

KONYA SELÇUKLU 2024 MAHALLİ İDARELER SEÇİMLERİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ: AHMET PEKYATIRMACI - İNŞAAT MÜHENDİSİ

İYİ PARTİ: MEHMET UĞUR

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ: HAKAN ER - ESNAF

MEMLEKET PARTİSİ: MEHMET KOÇER - İNŞAAT MÜHENDİSİ

ANAVATAN PARTİSİ: HULİSİ GÜNGÖR - OTO TAMİR YEDEK PARÇA

YENİDEN REFAH PARTİSİ: ALİ KEMAL KARA - ZİRAAT MÜHENDİSİ

HALKLARIN EŞİTLİK VE DEMOKRASİ PARTİSİ: AHMET NERGİZ - EMEKLİ

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ: REFİKA POLAT - İŞÇİ

ZAFER PARTİSİ: AHMET DİKİCİ - ŞİRKET ORTAĞI

HALKIN KURTULUŞ PARTİSİ: GÖKHAN KUŞÇU - İŞÇİ

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ: SÜRREYYA BAŞARAN - ELEKTRİK TEKNİSYENİ

CUMHURİYET HALK PARTİSİ: AHMET ZİYA GÜNEŞ - EMEKLİ

HÜR DAVA PARTİSİ: HASAN YILMAZ - AVUKAT

DEMOKRAT PARTİ: TUNCER YILDIRIM - ESNAF

MİLLET PARTİSİ: MUSTAFA İNCE - EMEKLİ

MİLLİ YOL PARTİSİ: AHMET MİTAT SİPER - EMEKLİ

TÜRKİYE İŞÇİ PARTİSİ: ADEN BABİR - USTA

DEMOKRASİ VE ATILIM PARTİSİ: MEHMET SUMAK - İŞ İNSANI

SAADET PARTİSİ: MUSTAFA İSEN - MÜHENDİS

KONYA MERAM 2024 MAHALLİ İDARELER SEÇİMLERİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ: MUSTAFA KAVUŞ - MÜŞAVİR

İYİ PARTİ: İBRAHİM ADNAN UYARARSLAN - İŞ ADAMI

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ: KEVSER TOPAL - SERBEST

MEMLEKET PARTİSİ: HAMDİ AK - EMEKLİ ASTSUBAY

ANAVATAN PARTİSİ: MUSTAFA MALAS - EMLAKÇI

DEMOKRATİK SOL PARTİ: BARIŞ UĞUZ - ZEOTEKNİ

YENİDEN REFAH PARTİSİ: MUSTAFA ÖZERDEM - İŞ İNSANI

HALKLARIN EŞİTLİK VE DEMOKRASİ PARTİSİ: HIDIR GÜMÜŞ - SERBEST

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ: LÜTFİ DİLEK - EMEKLİ

ZAFER PARTİSİ: EMİNE BİNNUR BULGAN - EMEKLİ

HALKIN KURTULUŞ PARTİSİ: FADİME ÖZER - EMEKLİ

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ: TAHİR ARIÇ - ESNAF

CUMHURİYET HALK PARTİSİ: BAHAR ALTAY ÇAÇIK - AVUKAT

HÜR DAVA PARTİSİ: FIRAT YÜZKAN - İNŞAAT MÜHENDİİSİ

DEMOKRAT PARTİ: ZELİHA TENİKECİER - SERBEST MESLEK

MİLLET PARTİSİ: YAKUP ALTINTOP - EMEKLİ

MİLLİ YOL PARTİSİ: TUĞBA TÜMENTÜMÜR - ÖN MUHASEBE

TÜRKİYE İŞÇİ PARTİSİ: ZÜLEYHA TÜRKSEVER - EV EMEKÇİSİ

DEMOKRASİ VE ATILIM PARTİSİ: CANAN CEYLAN TEZCAN - AİLE DANIŞMANI

SAADET PARTİSİ: MUSA BİZİM - MÜHENDİS

BAĞIMSIZ: MEHMET ERİKOĞLU - DOKTOR

2024 Konya ilçelerinin belediye başkan adayları kesin listesi


KONYA KARATAY 2024 MAHALLİ İDARELER SEÇİMLERİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ: HASAN KILCA - AVUKAT

İYİ PARTİ: SÜLEYMAN ÖZDEMİR - AVUKAT

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ: İBRAHİM MENEKŞE - MADEN MÜHENDİSİ

MEMLEKET PARTİSİ: ADEM DEMİR - İŞ İNSANI

ANAVATAN PARTİSİ: MUSTAFA ÇETİN - REKLAM ORGANİZASYON

DEMOKRATİK SOL PARTİ: OĞUZHAN SARICA - İKTİSATÇI

YENİDEN REFAH PARTİSİ: İSA GÖKHAN DUYSAK - İŞ ADAMI

HALKLARIN EŞİTLİK VE DEMOKRASİ PARTİSİ: MEHMET SALİH DAMAR - İNŞAAT

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ: MEHMET DEMİRAYAK - ÖĞRETMEN

ZAFER PARTİSİ: MUHSİN CİVCİK – YÖNETİCİ

HALKIN KURTULUŞ PARTİSİ: MUSTAFA ŞAHBAZ - İŞÇİ

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ: TUĞBA ATÇEKEN - İŞLETMECİ

CUMHURİYET HALK PARTİSİ: MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ - SPORCU

HÜR DAVA PARTİSİ: ABDURRAHMAN DAL - MÜTEAHHİT

DEMOKRAT PARTİ: ALİ KEMAL HORASAN - SERBEST MESLEK

MİLLET PARTİSİ: AHMET ŞAHAP - EMEKLİ

MİLLİ YOL PARTİSİ: MEHMET İĞDELİ - EMEKLİ

ADALET PARTİSİ: ALİ AYBATTI - METAL ŞEKİLLENDİRME

TÜRKİYE İŞÇİ PARTİSİ: METİN ÖRS - İŞÇİ

DEMOKRASİ VE ATILIM PARTİSİ: MEHMET ÖMER İBRAHİMOĞLU - SANAYİCİ

SAADET PARTİSİ: MUHAMMED CİHAD GÜZEL - MÜHENDİS


KONYA AKÖREN 2024 MAHALLİ İDARELER SEÇİMLERİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI LİSTESİ

CUMHUR İTTİFAKI MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ: İSMAİL ARSLAN - BELEDİYE BAŞKANI

İYİ PARTİ: ALİYE ÇAMLI - EV HANIMI İLKOKUL

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ: EKREM TULUKCU - EMEKLİ

YENİDEN REFAH PARTİSİ: RAMAZAN SOYCAK - İŞ ADAMI

ZAFER PARTİSİ: MUSTAFA AKIN - DANIŞMAN

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ: İBRAHİM ÜNVEREN - SANAYİCİ

GELECEK PARTİSİ: MUHAMMET ERCENGİZ - İŞ İNSANI

HÜR DAVA PARTİS: MUSTAFA ÖZELÇİ - ECZACI TEKNİSYENİ

MİLLET PARTİSİ: METİN ŞAHAP - PAZARLAMA

DEMOKRASİ VE ATILIM PARTİSİ: ÖMER FARUK YILDIRIM - ESNAF

SAADET PARTİSİ: HASAN KESER - SERBEST

2024 Konya ilçelerinin belediye başkan adayları kesin listesi


KONYA AKŞEHİR 2024 MAHALLİ İDARELER SEÇİMLERİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ: YUSUF KAHRAMAN - MALİ MÜŞAVİR

İYİ PARTİ: İSMAİL AFŞAR - EKONOMİST

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ: SÜLEYMAN MUTLU - ESNAF

YENİDEN REFAH PARTİSİ: CANER ÖZDEMİR - İŞADAMI

HALKLARIN EŞİTLİK VE DEMOKRASİ PARTİSİ: OSMAN ERDAL - İNŞAATÇI

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ: ÇAĞDAŞ ÜBEYİT BÜYÜKDALDA - MOBİLYACI

ZAFER PARTİSİ: NURCAN TAŞCI - EV HANIMI

HALKIN KURTULUŞ PARTİSİ: ÖZKAN KILIÇASLAN - İŞÇİ

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ: NURİ KARADENİZ - SANAYİCİ

GELECEK PARTİSİ: FATİH KÖLE - TİCARET

YENİ TÜRKİYE PARTİSİ: İMRAN LASTİK - İŞ İNSANI

CUMHURİYET HALK PARTİSİ: AHMET NURİ KÖKSAL - DOKTOR

HÜR DAVA PARTİSİ: METİN ÖZARAS - İNŞAATÇI

DEMOKRAT PARTİ: EFE YENER YÜKSEL - ÇİFTÇİ

MİLLET PARTİSİ: KEMAL KALE - ASANSÖRCÜ

DEMOKRASİ VE ATILIM PARTİSİ: LEVENT CANCA - ESNAF

SAADET PARTİSİ: MUHAMMED CANDAN - ESNAF


KONYA ALTINEKİN 2024 MAHALLİ İDARELER SEÇİMLERİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ: AĞAH YILMAZ - ÖĞRETMEN

İYİ PARTİ: ATİLLA SAYIN - ÇALIŞAN

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ: YUSUF SADE - VETERİNER HEKİM

YENİDEN REFAH PARTİSİ: FATİH ORHAN - ESNAF

ZAFER PARTİSİ: HAKAN OĞUZ - ÇİFTÇİ

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ: NECİP TAHA KESKİN - GRAFİK TASARIM

GELECEK PARTİSİ: İRFAN NORAS - ÇİFTÇİ

CUMHURİYET HALK PARTİSİ: MEHMET MUTLU - SERBEST

HÜR DAVA PARTİSİ: DAVUT ÖDEMİŞ - ÇİFTÇİ

DEMOKRAT PARTİ: MAHMUT HORASAN - SERBEST MESLEK

MİLLET PARTİSİ: MUHİTTİN ESER - EMEKLİ ÖĞRETMEN

DEMOKRASİ VE ATILIM PARTİSİ: DURSUN YEŞİLKAŞ - SANAYİCİ

SAADET PARTİSİ: AHMET DEVELİ - MİMAR


KONYA AHIRLI 2024 MAHALLİ İDARELER SEÇİMLERİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ: İSA AKGÜL - HARİTA VE KADASTRO MÜHENDİSİ

İYİ PARTİ: ALİ ÜZLÜK - MEMUR

YENİDEN REFAH PARTİSİ: YAVUZ SELİM DEMİREL - İŞ İNSANI

ZAFER PARTİSİ: ERDAL KIRLI - ÇİFTCİ

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ: ABDULKADİR ÇİLOĞLU - ÖĞRENCİ

HÜR DAVA PARTİSİ: MEHMET RIZA ÖZCAN - ESNAF

DEMOKRAT PARTİ: ŞEVKİ YILDIRIR - ESNAF

MİLLET PARTİSİ: MEHMET ÜNAL - EMEKLİ

DEMOKRASİ VE ATILIM PARTİSİ: HÜSEYİN GEÇER - EMEKLİ

SAADET PARTİSİ: HALİL AKYÜZ SERBEST

BAĞIMSIZ: FUAT BÜLBÜL

2024 Konya ilçelerinin belediye başkan adayları kesin listesi


KONYA BOZKIR 2024 MAHALLİ İDARELER SEÇİMLERİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ: SADETTİN SAYGI - ÖĞRETMEN

İYİ PARTİ: ABDÜLKADİR KISSAL - EMEKLİ

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ: NAZİF KARABULUT - ESNAF

YENİDEN REFAH PARTİSİ: YAVUZ DEMİRÖRS - ESNAF

ZAFER PARTİSİ: ABDULLAH AY - ESNAF

HALKIN KURTULUŞ PARTİSİ: HÜSEYİN YILMAZ - İŞCİ

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ: MUHAMMET EMİN YALAZ - ÇİFTÇİ

HÜR DAVA PARTİSİ: AHMET TUNÇ - SOSYOLOĞ

DEMOKRAT PARTİ: YUSUF KÖSE - ÇİFTÇİ

MİLLET PARTİSİ: ŞAKİR TONBALAK - EMEKLİ

DEMOKRASİ VE ATILIM PARTİSİ: EMRE ÖZDİNÇ - ESNAF

SAADET PARTİSİ: ALİ TOKAT - YÖNETİCİ

BAĞIMSIZ: DİLEK KÜMÜK - ESNAF


KONYA CİHANBEYLİ 2024 MAHALLİ İDARELER SEÇİMLERİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ: MEHMET KALE - İŞ İNSANI

HALKLARIN EŞİTLİK VE DEMOKRASİ PARTİSİ: EYLÜL YAYLACI - AVUKAT

ZAFER PARTİSİ: TEVFİK ERDOĞAN - EMEKLİ

HALKIN KURTULUŞ PARTİSİ: DURAN KIRKGÖZ - İŞÇİ

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ: FATİH YETGİN - SERBEST MESLEK

CUMHURİYET HALK PARTİSİ: FIRAT KIZILKAYA - DOKTOR

HÜR DAVA PARTİSİ: ADNAN ÖZARAS - MİMAR

MİLLET PARTİSİ: FAHRETTİN KAPÇI - EMEKLİ

DEMOKRASİ VE ATILIM PARTİSİ: MULLA SARI ESNAF - İLKOKUL


KONYA ÇELTİK 2024 MAHALLİ İDARELER SEÇİMLERİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ: ALİ MEŞE - İŞ İNSANI

İYİ PARTİ: ALİ AY - ESNAF

YENİDEN REFAH PARTİSİ: AHMET HULİSİ ALTUNKALEM - ZİRAAT MÜHENDİSİ

ZAFER PARTİSİ: ÜVEYS CAN CAN - ÖĞRENCİ

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ: CELALEDDİN ÖZTÜRK - SANAYİCİ

HÜR DAVA PARTİSİ: AHMET ÇOLAK - ESNAF

MİLLET PARTİSİ: MUSTAFA KOYUNCU - AŞÇI

DEMOKRASİ VE ATILIM PARTİSİ: SONER DURMAZ - ESNAF

SAADET PARTİSİ: MUSTAFA ÖZESKİCİ - SANAYİCİ

2024 Konya ilçelerinin belediye başkan adayları kesin listesi

KONYA BEYŞEHİR 2024 MAHALLİ İDARELER SEÇİMLERİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ: ADİL BAYINDIR - İNŞAAT MÜHENDİSİ

İYİ PARTİ: İZZET TAŞCI - MUHASEBECİ

YENİDEN REFAH PARTİSİ: HÜSEYİN MUŞMAL - ÖĞRETİM ÜYESİ

ZAFER PARTİSİ: MUSTAFA KARAKAYA - SERBEST MESLEK

HALKIN KURTULUŞ PARTİSİ: BİROL ALP - İŞÇİ

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ: MERTCAN GÜÇLÜ - ESNAF CUMHURİYET HALK PARTİSİ: RIDVAN ŞENYURT - ECZACI

HÜR DAVA PARTİSİ: MEHMET NURİ YILMAZ - İNŞAAT

DEMOKRAT PARTİ: ADEM DİNLAZ - YAZILIM

MİLLET PARTİSİ: ORHAN POLAT - EMEKLİ

DEMOKRASİ VE ATILIM PARTİSİ: ALİ İHSAN KARATAŞ - ESNAF SAADET PARTİSİ: MUHAMMED ALİ CAN - SERBEST MESLEK

BAĞIMSIZ: KEMAL KİRİŞ - EMEKLİ


KONYA ÇUMRA 2024 MAHALLİ İDARELER SEÇİMLERİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI LİSTESİ

CUMHUR İTTİFAKI MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ: FATİH DEMİRCİ - MÜHENDİS

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ: FATİH ÖKSÜZ - ESNAF

YENİDEN REFAH PARTİSİ: MEHMET AYDIN - ESNAF

HALKLARIN EŞİTLİK VE DEMOKRASİ PARTİSİ: İSMAİL ALTUN - İNŞAAT USTASI

ZAFER PARTİSİ: AYSEN BEKDİK - EV HANIMI

HALKIN KURTULUŞ PARTİSİ: LEVENT CEYLAN - İŞÇİ

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ: YAKUP KUZAY - EMEKLİ İNŞAATÇI

HÜR DAVA PARTİSİ: RIFAT YILMAZ - ÇİFTÇİ

DEMOKRAT PARTİ: ALİ SÜTCÜ - EMEKLİ

MİLLET PARTİSİ: HİLMİ MUŞTU - EMEKLİ

DEMOKRASİ VE ATILIM PARTİSİ: EBUBEKİR DEMİÇ - AVUKAT

SAADET PARTİSİ: SERVET ŞAHİN - YÜKSEK ENERJİ MÜHENDİSİ

BAĞIMSIZ: MEHMET YETİŞ - ESNAF


KONYA DERBENT 2024 MAHALLİ İDARELER SEÇİMLERİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ: HÜSEYİN AYTEN - TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT ÖĞRETMENİ

YENİDEN REFAH PARTİSİ: YILMAZ TAŞLIBEL - ÇİFTÇİ

ZAFER PARTİSİ: FATİH ERDEMİR

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ: AHMET KOCAMAN - DIŞ TİCARET

CUMHURİYET HALK PARTİSİ: HÜSEYİN KARAÇAM - ÖĞRETMEN HÜR DAVA PARTİSİ: HASAN KORHAN - TERZİ

MİLLET PARTİSİ: HİKMET CANDAN - EMEKLİ

DEMOKRASİ VE ATILIM PARTİSİ: İBRAHİM ÖNDER ÖZLÜK - MALİ MÜŞAVİR

SAADET PARTİSİ: YASER CEYHAN - SERBEST

BAĞIMSIZ: HAMDİ ACAR - EMEKLİ

2024 Konya ilçelerinin belediye başkan adayları kesin listesi


KONYA DOĞANHİSAR 2024 MAHALLİ İDARELER SEÇİMLERİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI LİSTESİ

CUMHUR İTTİFAKI MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ: SAVAŞ ÖZDEMİR - ÖĞRETMEN

İYİ PARTİ: ALİ HAKAN YORGANCILAR - EMEKLİ

YENİDEN REFAH PARTİSİ: ALİ ÖZTOKLU - İŞ ADAMI

ZAFER PARTİSİ: MEHMET EYMEN ERDOĞAN - MÜHENDİS

HALKIN KURTULUŞ PARTİSİ: RAMAZAN BAĞCI - İŞÇİ

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ: HÜSEYİN BEKTAŞ - VETERİNER HEKİM

GELECEK PARTİSİ: SERDAR SELÇUK - EMEKLİ

HÜR DAVA PARTİSİ: AHMET KAYA - MÜTEAHHİT

DEMOKRAT PARTİ: İBRAHİM UÇAR - EMEKLİ

MİLLET PARTİSİ: FURKAN YAKIN - MAKİNE MÜHENDİSİ

DEMOKRASİ VE ATILIM PARTİSİ: HASAN AKSOY - EMEKLİ

SAADET PARTİSİ: CELAL DEMİR - YÖNETİCİ

BAĞIMSIZ: ŞABAN MUT


KONYA EMİRGAZİ 2024 MAHALLİ İDARELER SEÇİMLERİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI LİSTESİ

CUMHUR İTTİFAKI MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ: NURİŞEN KOÇAK - VETERİNER HEKİM

İYİ PARTİ: AHMET EMİR CİNGÖZ - ESNAF

YENİDEN REFAH PARTİSİ: MESUT MERTCAN - SERBEST

ZAFER PARTİSİ: ALPTİGİN TÜRKEŞ ALTUNIŞIK - ÖĞRENCİ

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ: NAİM CAN - SERBEST

CUMHURİYET HALK PARTİSİ: ÇAĞDAŞ ÖZGÜR YAKAR - ÇİFTÇİ

HÜR DAVA PARTİSİ: MUSTAFA DEMİREL - İNŞAATÇI

DEMOKRAT PARTİ: FETTAH KARAKUŞ - EMEKLİ

MİLLET PARTİSİ: MUSTAFA KORKMAZ - EMEKLİ

DEMOKRASİ VE ATILIM PARTİSİ: UĞUR KARTAL - ESNAF

SAADET PARTİSİ: UBEYDE AKTULUM - SERBEST


KONYA EREĞLİ 2024 MAHALLİ İDARELER SEÇİMLERİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI LİSTESİ

CUMHUR İTTİFAKI MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ: HÜSEYİN OPRUKÇU - EMEKLİ

İYİ PARTİ: UFUK DEMİRBAŞ - EMLAK VE GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI

MEMLEKET PARTİSİ: MAHMUT ELİHAYRAT - VETERİNER HEKİM

DEMOKRATİK SOL PARTİ: İLKER MEHMET AYDOĞAN - İŞ İNSANI

YENİDEN REFAH PARTİSİ: ÖZKAN ÖZGÜVEN - Y. ZİRAAT MÜHENDİSİ

HALKLARIN EŞİTLİK VE DEMOKRASİ PARTİSİ: EROL GÜL - İNŞAAT

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ: CENK SAMET ER - AVUKAT

ZAFER PARTİSİ: ÖMER ÖZDEMİR - EMLAK DANIŞMA

HALKIN KURTULUŞ PARTİSİ: EBRU KEÇECİ - ÖĞRETMEN

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ: SEBAHATTİN AYTAÇ - TERZİ

CUMHURİYET HALK PARTİSİ: ÜMİT AKPINAR - İŞ İNSANI

HÜR DAVA PARTİSİ: YAKUP AKBAY - ESNAF

DEMOKRAT PARTİ: ABDULLAH AKYÜZ - AFET YÖNETİMİ VE İŞLETME

MİLLET PARTİSİ: HAMDİ ERDEM - EMEKLİ

DEMOKRASİ VE ATILIM PARTİSİ: FATİH KIYMET - PSİKOLOG SAADET PARTİSİ: ASIM DURMUŞ - İŞ ADAMI

BAĞIMSIZ: ZEKİ DUMLU - İŞ İNSANI

BAĞIMSIZ: HASAN ŞABAN SERT - SERBEST MESLEK

2024 Konya ilçelerinin belediye başkan adayları kesin listesi


KONYA GÜNEYSINIR 2024 MAHALLİ İDARELER SEÇİMLERİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ: AHMET DEMİR - TİCARET/YÖNETİCİ

İYİ PARTİ: HASAN FURKAN KÜÇÜKYAĞCI - SERBEST MESLEK

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ: ABDULLAH KAYA - MEMUR

YENİDEN REFAH PARTİSİ: ALİ YILMAZ - ÇİFTÇİ

ZAFER PARTİSİ: ÜMİT CAN DEMİRCİ - YAZILIM

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ: HASAN BÜYÜKGÜLER - NAKLİYECİ

HÜR DAVA PARTİSİ: HANZEL ZEREY - ULUSLARARASI İLİŞKİLER UZMANI

DEMOKRAT PARTİ: OSMAN SAY - ESNAF

MİLLET PARTİSİ: MUSTAFA TOYDEMİR - EMEKLİ

SAADET PARTİSİ: MEHMET KARAOĞLU - SERBEST MESLEK


KONYA HADİM 2024 MAHALLİ İDARELER SEÇİMLERİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ: MEHMET ÇETİNER - MEMUR

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ: NECİP TAHA BAL – MÜDÜR

YENİDEN REFAH PARTİSİ: SİNAN DİNLER - ESNAF

ZAFER PARTİSİ: AHMET ONUR TEKİN - ESNAF

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ: HALİME KESKİN - REKLAMCI

GELECEK PARTİSİ: MEHMET ÖZDEMİR - İŞ İNSANI

CUMHURİYET HALK PARTİSİ: MÜRSEL AYRANCI - YÜKSEK ZİRAAT MÜHENDİSİ

HÜR DAVA PARTİSİ: BAYRAM CANDAN - ESNAF

DEMOKRAT PARTİ: AHMET KARAKUŞ - SERBEST MESLEK

MİLLET PARTİSİ: DURSUN IŞIK - İŞÇİ

DEMOKRASİ VE ATILIM PARTİSİ: AYNUR TOKGÖZ KAYMAZ - ESNAF


KONYA DEREBUCAK 2024 MAHALLİ İDARELER SEÇİMLERİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ: AHMET KISA - TİCARET / YÖNETİCİ

YENİDEN REFAH PARTİSİ: MEHMET AKİF ÖZÇELİK - SERBEST

ZAFER PARTİSİ: ALPEREN HATEMOĞLU - ÖĞRENCİ

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ: ÖMER FARUK AKSU - LOJİSTİK

HÜR DAVA PARTİSİ: SALİH ÖDEMİŞ - ÇİFTÇİ

MİLLET PARTİSİ: MURAT SAYAR - SERBEST

MİLLİ YOL PARTİSİ: RAMAZAN ŞAHİN - OTOMOTİV

DEMOKRASİ VE ATILIM PARTİSİ: AHMET MELİH AKSAKAL - İŞÇİ

SAADET PARTİSİ: ENES BÜYÜKİSKİLİP - ÖĞRENCİ

BAĞIMSIZ: TALİP TURGUT - İŞADAMI / ESNAF


KONYA HALKAPINAR 2024 MAHALLİ İDARELER SEÇİMLERİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI LİSTESİ

CUMHUR İTTİFAKI MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ: MEHMET BAKKAL - ESNAF

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ: MEHMET VARDAR - ESNAF

YENİDEN REFAH PARTİSİ: RAMAZAN KOÇAK - BASIN

ZAFER PARTİSİ: HASAN BAŞLAMİŞLİ - İŞÇİ

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ: EMİN YENTÜRK - MOBİLYACI

HÜR DAVA PARTİSİ: ADEM ARTAĞAN - DEMİRCİ USTASI

MİLLET PARTİSİ: RAMAZAN SEVİNDİK - EMEKLİ

DEMOKRASİ VE ATILIM PARTİSİ: SEMA YEŞİLER - İŞÇİ

SAADET PARTİSİ: EMİN DEMİR - SERBESTİ

BAĞIMSIZ: CAFER AKÇETİN - EMEKLİ


KONYA HÜYÜK 2024 MAHALLİ İDARELER SEÇİMLERİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ: MEHMET ÇİĞDEM - KAMU KURUMU YÖNETİCİSİ

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ: OSMAN YILMAZ - İŞÇİ

YENİDEN REFAH PARTİSİ: MEHMET SARICAN - GELİR UZMANI

ZAFER PARTİSİ: MUSTAFA YILDIZ - EMEKLİ ÖĞRETMEN

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ: RUKİYE KÜÇÜKASLAN - EV HANIMI

HÜR DAVA PARTİSİ: RAMAZAN CİHAN - MÜTEAHHİT

DEMOKRAT PARTİ: MUHSİN EKMEKCİ - SERBEST

MİLLET PARTİSİ: RAHİM AKTAŞ - EMEKLİ

SAADET PARTİSİ: AHMET ŞAMİL UYAR - ÖĞRENCİ

BAĞIMSIZ: SADIK SEFER - DOKTOR


KONYA ILGIN 2024 MAHALLİ İDARELER SEÇİMLERİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ: ÖMER APİL - ESNAF

İYİ PARTİ: HASAN HÜSEYİN AKINCI - ÖĞRETMEN

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ: İLYAS KILINÇ

YENİDEN REFAH PARTİSİ: MEHMET İLBAY - AVUKAT

ZAFER PARTİSİ: SAVAŞ TURAN - MUHASEBECİ

HALKIN KURTULUŞ PARTİSİ: RAMAZAN KÖK - İŞÇİ

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ: YUNUS YAZGI - EMEKLİ

CUMHURİYET HALK PARTİSİ: MERVE BEKTAŞ - EKONOMİST YÖNETİCİ

HÜR DAVA PARTİSİ: EMRULLAH ÖZCAN - İNŞAAT

DEMOKRAT PARTİ: MUHİTTİN CERİT - EMEKLİ

MİLLET PARTİSİ: MUHARREM YAKIN - ÖĞRETMEN

MİLLİ YOL PARTİSİ: YUSUF SAĞLAM - EMEKLİ

DEMOKRASİ VE ATILIM PARTİSİ: SEYİT ALİ NADAROĞLU - EMEKLİ

SAADET PARTİSİ: HALİL İBRAHİM ORAL - ZİRAAT MÜHENDİSİ


KONYA KADINHANI 2024 MAHALLİ İDARELER SEÇİMLERİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ: İRFAN KARACA - SERBEST MUHASEBECİ

İYİ PARTİ: HULUSİ ÇÖKGEL - MİMAR

YENİDEN REFAH PARTİSİ: SALİH SUNAY - AVUKAT

ZAFER PARTİSİ: MEHMET DEMİREL ÇİFTÇİ –

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ: GAZİ TAYFUR - MUHASEBECİ

GELECEK PARTİSİ: YAHYA AKBAŞ - ESNAF

HÜR DAVA PARTİSİ: ERŞAN ERMAN - PASTACI

DEMOKRAT PARTİ: UĞUR AYVAZ - SERBEST MESLEK

MİLLET PARTİSİ: SALİH KARA - EMEKLİ

MİLLİ YOL PARTİSİ: SUAT ASLAN - ESNAF

DEMOKRASİ VE ATILIM PARTİSİ: SEDA İBRAHİMOĞLU - EV HANIMI

SAADET PARTİSİ: REFİK CANCAN - ESNAF


KONYA KULU 2024 MAHALLİ İDARELER SEÇİMLERİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ: ABDURRAHİM SERTDEMİR - KAMU - YÖNETİCİ

İYİ PARTİ: CEBRAİL UYGUR - İŞÇİ EMEKLİSİ

YENİDEN REFAH PARTİSİ: ORHAN YÜKSEL - MÜTEAHHİT

HALKLARIN EŞİTLİK VE DEMOKRASİ PARTİSİ: BEKİR KARAKURT - EMEKLİ

ZAFER PARTİSİ: ŞAHİN GÜNKAYA - ESNAF

HALKIN KURTULUŞ PARTİSİ: MUSTAFA SUNUCU - İŞÇİ

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ: HACER DİDEM ERDOĞDU - EMEKLİ

CUMHURİYET HALK PARTİSİ: ÖZLEM DEMİR - EV HANIMI

HÜR DAVA PARTİSİ: ERHAN SEVMİŞ - ESNAF

MİLLET PARTİSİ: MEHMET UÇUCU - EMEKLİ

DEMOKRASİ VE ATILIM PARTİSİ: SAMİ BİLİCİ – EMEKLİ

SAADET PARTİSİ: SEMİH SARAÇ - AVUKAT


KONYA SARAYÖNÜ 2024 MAHALLİ İDARELER SEÇİMLERİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ: NAFİZ SOLAK - VETERİNER HEKİM

YENİDEN REFAH PARTİSİ: NECATİ KOÇ - KAMU İŞÇİSİ

HALKLARIN EŞİTLİK VE DEMOKRASİ PARTİSİ: SÜLEYMAN ÇORUM - İNŞAAT

ZAFER PARTİSİ: GÜLLALE KÖZ - SERBEST

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ: NİYAZİ TAYFUR

HÜR DAVA PARTİSİ: SALİH CİHAN - DEMİRCİ USTASI

DEMOKRAT PARTİ: ALİ AYVAZ - ESNAF

MİLLET PARTİSİ: BAYRAM TUTAR - EMEKLİ

DEMOKRASİ VE ATILIM PARTİSİ: MAHPEYKER FERYAL KARÇA - EMEKLİ

SAADET PARTİSİ: SALİH ÜLKER - EMEKLİ

BAĞIMSIZ: HASAN KOÇAŞ - ESNAF

2024 Konya ilçelerinin belediye başkan adayları kesin listesi

KONYA SEYDİŞEHİR 2024 MAHALLİ İDARELER SEÇİMLERİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ: ABDULMUTTALİP DEMİREL - AVUKAT

İYİ PARTİ: MEHMET YILMAZ DÖNDERİCİ - İNŞAAT MÜHENDİSİ

YENİDEN REFAH PARTİSİ: MEVLÜT ÇENESİZ - ESNAF

HALKLARIN EŞİTLİK VE DEMOKRASİ PARTİSİ: FATMA GÜRLEK - SERBEST

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ: ZEHRA FİLİZ DEMİRAYAK - İŞÇİ

ZAFER PARTİSİ: GONCA AKGÜNGÖR - EV HANIMI

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ: ZERRİN KARADEMİR - İKTİSATÇI

CUMHURİYET HALK PARTİSİ: HASAN USTAOĞLU - HARİTA MÜHENDİSİ

HÜR DAVA PARTİSİ: AYHAN KILIÇ

DEMOKRAT PARTİ: ABDULKADİR ÇAT - EMEKLİ

MİLLET PARTİSİ: HÜSEYİN ABDULLAHOĞLU - MÜHENDİS

DEMOKRASİ VE ATILIM PARTİSİ: ALİ GEÇER - ESNAF

SAADET PARTİSİ: HARUN ERKAN - ESNAF


KONYA TAŞKENT 2024 MAHALLİ İDARELER SEÇİMLERİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ: MEHMET ACAR - MÜTEAHİT

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ: HASAN HÜSEYİN GÖKTAŞ - ESNAF

YENİDEN REFAH PARTİSİ: FATİH KARABAY - ESNAF

ZAFER PARTİSİ: HÜRKAN BAYRAM - ÖĞRENCİ

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ: NUREDDİN ÜNVEREN - SANAYİCİ

GELECEK PARTİSİ: EMİN TEZCAN - İŞ İNSANI

HÜR DAVA PARTİSİ: ÖZCAN SAYAN - ESNAF

MİLLET PARTİSİ: MUSTAFA YILDIZ - EMEKLİ

DEMOKRASİ VE ATILIM PARTİSİ: DİLEK BESTİL - ESNAF

BAĞIMSIZ: MEHMET KOÇAK - OTOMOTİV MEKANİKERİ


KONYA KARAPINAR 2024 MAHALLİ İDARELER SEÇİMLERİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ: İBRAHİM ÖNAL – KAMU/YÖNETİCİ

İYİ PARTİ: VEYSEL SARIÇİÇEK - ESNAF

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ: ABDULHAMİT KUTALMIŞ ÖZCAN - AVUKAT

MEMLEKET PARTİSİ: İBRAHİM ŞİMŞEKER - EMEKLİ ASTSUBAY

YENİDEN REFAH PARTİSİ: MUHAMMET TOY - İŞ ADAMI

ZAFER PARTİSİ: SÖZGE ÖZBEK - EV HANIMI

HALKIN KURTULUŞ PARTİSİ: MEHMET SÜTİÇEN - İŞÇİ

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ: HALİM CAN - SERBEST

GELECEK PARTİSİ: MEHMET ÖĞÜT - MALİ MÜŞAVİR

CUMHURİYET HALK PARTİSİ: GÖNÜL KARABACAK - EMEKLİ ÖĞRETMEN

HÜR DAVA PARTİSİ: ÖMER YAYCI - İNŞAATÇI

MİLLET PARTİSİ: MİRAY ÇAĞLAR - ESNAF

DEMOKRASİ VE ATILIM PARTİSİ: KEMAL BESTİL - EMEKLİ

SAADET PARTİSİ: KEMAL KOR - EMEKLİ


KONYA YALIHÜYÜK 2024 MAHALLİ İDARELER SEÇİMLERİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ: HASAN KOÇER - KAMU YÖNETİCİ

İYİ PARTİ: ŞİNASİ BERKAY OLGUN

YENİDEN REFAH PARTİSİ: MEHMET ALİ YILMAZ - TİCARET

ZAFER PARTİSİ: FURKAN TEMİZ - İŞÇİ

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ: YUNUS ERÖZLÜ - LOJİSTİK

HÜR DAVA PARTİSİ: BİLAL TUNÇ

DEMOKRAT PARTİ: NERMİN VARLISENET - SERBEST MESLEK

DEMOKRASİ VE ATILIM PARTİSİ: AHMET KARAASLAN - ESNAF

SAADET PARTİSİ: SERKAN KARAGÖZ - SERBEST MESLEK

2024 Konya ilçelerinin belediye başkan adayları kesin listesi

KONYA YUNAK 2024 MAHALLİ İDARELER SEÇİMLERİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ: SUBHAN GÜNALTAY - YÖNETİCİ

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ: ABDULLAH EMRE DEMİRHAN - KİMYAGER

MEMLEKET PARTİSİ: ALİ ÖZKARA - TIR ŞOFÖRÜ

YENİDEN REFAH PARTİSİ: ALİ SEVER – MÜTEAHHİT

HALKLARIN EŞİTLİK VE DEMOKRASİ PARTİSİ: MEHMET NECATİ DURSUN - İNŞAATÇI

ZAFER PARTİSİ: ALİ OSMAN BULGUR - SEVKİYAT SORUMLUSU

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ: TURAN UZUN - SERBEST

CUMHURİYET HALK PARTİSİ: ŞEVKET TUROĞLU - EMEKLİ BİLGİSAYAR İŞLETMENİ

HÜR DAVA PARTİSİ: MUHAMMED ÖZELÇİ - TORNACI

MİLLET PARTİSİ: MUSTAFA YAKIN - İMAM HATİP

MİLLİ YOL PARTİSİ: ABDULLAH ÇAMLICA - ESNAF

DEMOKRASİ VE ATILIM PARTİSİ: MUSTAFA YAYLA - EMEKLİ

SAADET PARTİSİ: TALHA APA - İŞÇİ

KONYA TUZLUKÇU 2024 MAHALLİ İDARELER SEÇİMLERİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ: NEVZAT KOLAŞ - EMEKLİ MEMUR YENİDEN REFAH PARTİSİ: ÜMİT DEMİR - SAĞLIK PERSONELİ

ZAFER PARTİSİ: FURKAN DURAN - ÖĞRENCİ

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ: ÖMER KÜÇÜKİBİŞ - EMEKLİ

CUMHURİYET HALK PARTİSİ: NURETTİN AKBUĞA - BELEDİYE BAŞKANI

HÜR DAVA PARTİSİ: BİLAL ŞİMŞEK - TESİSATÇI

MİLLET PARTİSİ: İLKER YALÇIN – EMLAKÇI

SAADET PARTİSİ: TAHA YASİN YAZICI - İŞÇİ

07 Mar 2024 - 02:13 - Gündem --- Okunma

Son bir ayda ereglihaberleri.com sitesinde 536.826 gösterim gerçekleşti.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Ereğli Haberleri Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ereğli Haberleri hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Ereğli Haberleri editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Ereğli Haberleri değil haberi geçen ajanstır.


Reklamı Kapat